DROONIDE KOKKUPANEK, REMONT, HÄÄLESTAMINE

Ettevõte EUDRL OÜ – RCPlanet on spetsialiseeritud droonide remont, droonide projekteerimisele, droonide valmistamisele, droonide monteerimiseks tellimustele. EUDRL OÜ — RCPlanet, mis oli asutatud 2017. aastal, omab oma tootmisbaasi kõige julgemate projektide rakendamiseks.

DROONIDE KOKKUPANEK

Tellida droon: milleks?

Enne seda, kui tellite drooni projekti arendust veenduge, et turul ei ole juba sellist droonid, mis vastab teie vajadustele. Sõnastage lühidalt ja omavaldselt oma soovid ning võtke ühendust meie spetsialistitige – üldjuhul valime teie jaoks juba valmisoleva lahenduse, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele. Õhust filmimise jaoks, on näiteks juba paar lihtsat ja soodsat nelikopterit olemas.

Drooni eritellimus: tehniline ülesanne, projekteerimine

Teie soovide alusel, ettevõtte EUDRL OÜ – RCPlanet’i spetsialistid, koostavad formaliseeritud nelikopteri tehnilise ülesande ja projekti. Selles etapis määratakse kindlaks õhusõiduki formaat, selle paigutus, projekti võimalik funktsionaalsus ja esialgne eelarve. Pärast seadmete funktsionaalsuse ja struktuuri kooskõlastamist on projekt tootmiseks valmis.

Drooni eritellimus: tootmine

Kas kasutades ühte baasmudelit või alustades «nullist» EUDRL OÜ – RCPlanet’i spetsialistid koostavad CAD-projekti ja edastavad selle tootmisse. Pärast raami, manuste ja projekti põhielementide komplekteerimist, viiakse see kokkupanekusse. Nelikopteri tootmisetapi pikkus sõltub komponentide logistikast ja tootmiskoormusest ning tavaliselt jääb vahemikku 1 kuni 6 nädalat.

Drooni eritellimus: lennutestid

Peale kokkupanekut, läbib nelikopter EUDRL OÜ — RCPlanet’i pilootide poolt läbi viidud intensiivseid lennukatseid. Selles etapis kontrollitakse nelikopteri osade töövõimet, selle funktsionaalsust, maapealse varustuse toimimist ja projekti vastavust tehnilisele ülesandele.

Drooni eritellimus: projekti edastamine

Projekti edastamine – on nelikopteri lennutestid, mis on läbiviidud EUDRL OÜ – RCPlanet’i pilootide poolt koos tellija pilootidega. Tihtipeale ühendatakse lennukatseid koos koolitustega.

TELLI DROONIDE KOKKUPANEK
Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*

KOMPONENTIDE VALIMINE

Valime komponendid Teie drooni jaoks!

Me leiame komponendid, mis sobivad ideaalselt teie esimese harjutus drooni jaoks või komponendid monstrumi jaoks, kes suudab võita võistlustel järgmise kuue kuu jooksul.

Te saate täieliku nimekirja komponentidest koos linkidega 

Komponentide valimise hind – 15 eurot. Eritellimuse korral – tasuta!

KOMPONENTIDE VALIMINE
Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*

DROONIDE TAASTAMINE

Meie korrastame lõpuni kokkupanematta koptereid , uuendame, seadistame ja pitseerime. Me teeme kõike, mis on vajalik, et teie veenduksite oma drooni võimetes saja protsendi täpsusega!

DROONIDE TAASTAMINE
Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*

[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

DROONIDE SEADISTAMINE

Seadistame ja kalibreerime teie nelikopteri!

Ei ole soovi detailidesse süveneda ning tahate lihtsalt nautida lendu? Teostame kõik vajaliku seadistamise ja kalibreerimise kõikide režiimide jaoks!

Kui te soovite drooni ise seadistada ja tahate teada saada kõikidest peensustest, meie õpetame teile kõik vajaliku selleks!

DROONIDE SEADISTAMINE
Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*

DROONIDE REMONT

Pakume teile järgmisi teenuseid:

  • Droonide remont ja muu mudeli remont;
  • Kahjustada saanud plaatide jootmist;
  • Ventilaatoride vahetust;
  • Kalibreerimine, tarkvara remont;
  • Tavaline mehhaaniline remont;
  • Üldine seadistamine, keeruline remont;
  • Vastuvõtja vahetamine ja keskjaama paigaldamine;
  • Kere või lisaseadmete vahetamine.

DROONIDE REMONT

Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*

DROONIDE TUNING
DROONIDE TUNING
Teie nimi*
E-post*
Telefon*
Sõnum*