DJI Mavic 2 Enterprise Zoom / Dual

  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom / Dual

  €0.00
  Tax included
  PRE-ORDER (Ask for info!)
  M2Enterprise-ZOOM

  Toode on saadaval ainult eritellimusel. Tehke "Ettetellimus" ja teeme pakkumine.

  Lennuaegkuni 31 min
  Lennukauguskuni 8 km
  Kaamera4K, 2.7K, FHD
  Video mäluMicroSD 128GB
  Sisemälu24 GB
  Models
   

  Privacy Policy

   

  Delivery policy

   

  Payment

   

  Preorder conditions

  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom /Dual

  DJI Mavic 2 Enterprise Dual

  • Nähtavad ja soojuspildid
  • Integreeritud Radiomeetriline termoandur FLIR®
  • Reguleeritavad parameetrid
  • Emissiivsuse ja peegeldavate pindade jaoks
  • Mitu kuvarežiimi:
  • FLIR MSX ™, infrapuna ja nähtav

  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom

  • Võimas Zoom võimekus
  • 12 MP 1 / 2,3 ”CMOS-andur
  • Dünaamiline suum:
  • 2x optilise 3x digitaalse suumi võime
  • Analüüsi postituse metaandmed:
  • GPS-i ajatempel

  DJI Mavic 2 Enterprise Dual

  DJI Mavic 2 Enterprise Dual - kolmeteljelise gimbali küljes ei ole ainult üks kaamera – Külg külje kõrval, ühises korpuses asetsevad 4K kaamera ja FLIR’i termokaamera. Kahe kaamera koostööl on võimalik teostada öiseid lende ning lennata keerulistes tingimustes nagu seda on udu või suits. M2ED on loodud abistamaks piloote kiiret reageeringut nõudvatel lähimissioonidel, tagades samal ajal, et kasutajana jõuab võimalikult ajakohane ning usaldusväärne info.

  Kasutajad saavad valida DJI Piloti äpis olukorraks sobiva intelligentste kuvarežimii.

  • FLIR MSX – Uus režiim, mis kombineerib visuaal- ning termokaamera andmed reaalajas toomaks välja kriitilisi detaile, mis võivad paljale silmale esialgu nähtamatuks jääda.
  • Spot Meter – Kuvab valitud objekti keskmise temperatuuri, aidates seeläbi kasutajal jälgida ohtlike objekte turvaliselt kauguselt.
  • Area Measurement – Kuvab kasutaja poolt valitud alas keskmise, madalaima ning kõrgeima temperatuuri ning nende asukohad.
  • Isotherm – Lubab kasutajal valida ise temperatuurivahemiku, mille ulatuses temperatuurid kuvatakse.

  Samuti on võimalik valida erinevate “värvipalettide” vahel ning luua ka kohandatud profiile näiteks eelsalvestatud isotermide ning palettidega.

  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom

  Mavic 2 Enterprise Zoom koos oma täiustatud juhtimise, modulaarsete tarvikute, paroolikaitse ja muude lisadega on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks eriotstarbelistel operatsioonidel nagu näiteks päästemissioonid või erinevate infrastruktuuride hooldus/ülevaatus. Eelkõige tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud Mavic 2 Enterprise’l on sisseehitatud laiendatud liides drooni ülaosas, mis võimaldab kasutajatel paigaldada drooni külge erinevaid lisasid. Antud tarvikute väljatöötamisel on põhiideeks jäänud pakkuda üheskoos nii paindlikust manööverdada ja lennata keerulistemas keskkondades ning samas ka võimekust sellistes keskkondades midagi korda saata.

  M2E Spotlight

  Kaks punktvalgustit heledusega 2,400 luumenit aitavad kasutajal lihtsamini opereerida vähese valgustusega alades. Punktvalgustus on ideaalne abimees päästemissioonidel ja alade inspekteerimistel.

  M2E Speaker

  100dB valjuhääldi, mis suudab edastada reaalajas kõnet ja võimaldab mängida kuni kümmet eelsalvestatud heli/käsklust, mis võimaldavad suhelda näiteks päästemissioonidel kannatanutega hetkeseisuga inimestele ligipääsematutes kohtades.

  M2E Beacon

  Eredalt vilkuv signaaltuli on disainitud koostöös Ameerika Föderaalse Lennunduse Administratsiooniga (FAA) ning on nähtav ligikaudu 5 kilomeetri raadiuses. Signaaltuli vähendab riske lendamisel hämarates tingimustes või koguni täielikus pimeduses. Signaaltule kasutamine tagab täiendava “õhuruumi teadlikuse” andes endast märku teistele läheduses olevatele pilootidele ning ümbruses liikuvatele õhusõidukitele.

  Lennuohutus & turvalisus

  DJI on uuendanud oma tehnoloogiat lennuohutuse ja turvalisuse suurendamiseks.

  Sinu õhusõiduk ja andmed on kaitstud.

  Lihtsalt sisestage parool lubamaks juurdepääsu seadmele ja selle kõikidele funktsioonidele. Parooli kasutamine sisselogimiseks tagab turvalise juurdepääsu ning vähendab andmete lekkimise ohtu kolmandatele osapooltele. Juhul kui Teie õhusõiduk kaob ära, võite olla kindel, et uus juurdepääsusüsteem hoiab Teie andmed kaitstuna.

  Olge teadlik enda ümbruses toimuvast. 

  Vältige taevas asuvaid potentsiaalseid ohtusid DJI AirSense abil – integreeritud ADS-B-vastuvõtja, mis suurendab teie õhuruumi ohutust, andes teile reaalajas hoiatusi läheduses liikuvate mehitatud õhusõidukite kohta. AirSense tehnoloogia aitab tagada seda, et droonid ei põhjustaks taevas ohtu endile ega ümbruskonnale.

  Lennake ohutumalt kui kunagi varem.

  Edasiarendatud FlightAutonomy võimaldab teil kasutada mitmesuunalist takistuste tuvastamist. Täiustatud sensoritehnoloogia, mis koosneb kaheksast kõrge eraldusvõimega kaamerast ja kahest infrapunaandurist, tagavad ümbruskonna tajumise pea igas suunas. Tulemuseks on võimekus määrata drooni suhtelist kiirust ja vahemaad drooni ja objekti vahel niivõrd täpselt, et lendamine ja hõljumine keerulistemas keskkondades on stabiilsem ja ohutum kui kunagi varem.

  Ennetamine.

  Advanced Pilot Assistance System võimaldab droonil tuvastada ja ennetada kokkupõrkeid objektidega igal käigul, võimaldades Teil lihtsalt vältida takistusi ning hõlbustada lendamist nende läheduses.

  Dünaamiline Suum

  Hoidu kaugemale otsesest ohust, kuid saa osa siiski tegevuste keskmest. Mavic 2 Enterprise on varustatud 2x optilise ja 3x digitaalset suumi võimaldava kaameraga, mis võimaldab Teil opereerida erinevates olukordades, ilma ennast ega teisi ohtu seadmata.

  GPS Timestamping

  GPS Timestamping registreerib piltidele jäädvustamise kellaaja, kuupäeva ja koordinaadid. Timestamping tuleb kasuks hilisemal andmete läbitöötlemisel, et luua silme ette tervik mis, millal ja kus täpselt juhtus.

  Isesoojenevad akud

  Jätkake töötamist ka nõudlikumates kliimades Mavic 2 Enterprise intelligentsete isesoojenevate akude abil. Akud on võimeliset töötama täisväärtuslikult nullist madalamatel temperatuuridel. Kui aku on sisse lülitatud ning ühendatud drooniga, aktiveerub soojenemisprotsess automaatselt välistemperatuurivahemikus -10 kuni 6 kraadi. Et käivatada eraldioleva üksiku aku soojenemisprotsess, vajutage ja hoidke väljalülitatud aku toitenuppu all 5 sekundit.

  Integreeritud juhtimine on Teie kätes

  Kasutaja lennukogemuse parandamiseks on DJI märkimisväärselt täiustanud oma olemasolevaid tehnoloogiaid ning lisanud ka uusi funktsioone, mis aitavad pilootidel paremini läbi viia eriotstarbelisi missioone.

  • OcuSync 2.0 ülekandesüsteem OcuSync 2.0 võimaldab pilootidel kogeda veelgi usaldusväärsemat ja stabiilsemat 1080p videoedastust suurendatud raadiuses.
  • FOC (Field Oriented Control) kiiruskontrollerid ja jõuülekanne Mavic 2 Enterprise tuleb koos uute, veelgi väiksema mürataseme ja suurema kasuteguriga propelleritega, Tänu uuele jõuülekandesüsteemile saavad piloodid nautida pikemat, kuni 31-minutilist lennuaega ning maksimumkiirust 72 km/h.
  • 24GB sisemälu Eelnevatel Mavic-seeria droonidel on sisemälu 8GB. Uus Mavic 2 Enterprise tuleb koos 24GB sisemäluga, mis võimaldab ühe lennu vältel koguda rohkem andmeid kui kunagi varem.
  • Diskreetne lennurežiim Missioonide puhul, mis nõuavad takistamatut ja diskreetset lähenemist, on võimalik välja lülitada kõik LED-märgutuled.
  M2Enterprise-ZOOM

  Data sheet

  Manufacturer
  DJI
  Type
  All drones
  Drone
  Professional drone
  Model
  Mavic 2 Enterprise
  Motor type
  Brushless motor
  Camera
  2.7K
  4K
  FHD
  HD
  Yes
  FPV
  No
  GPS
  Yes
  Follow me
  Exist
  Back to home
  Exist
  Foldable
  Yes
  Headless mode
  Not
  Altitude hold
  Yes
  Automatic start and landing
  Exist
  Set type
  RTF
  Type of drone
  Quadcopter
  Models
  DJI Mavic 2 Enterprise Dual
  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom

  Specific References

  UPC
  190021329973
  MPN
  CP.EN.00000039.01

  You might also like

  Related Products (There are 8 other products in the same category)

  close Shopping Cart
  close Shopping Cart

  New Account Register

  Already have an account?
  Log in instead Or Reset password