DJI ZENMUSE X5S (objektiiviga) - Hobitoodete ja droonide pood Tallinn
  DJI ZENMUSE X5S (objektiiviga)

  DJI ZENMUSE X5S (objektiiviga)

  2 199,00 €
  KM-ga
  Eeltellimus (Küsi info!) - Alates 3 tööpäevad
  ZENMUSE X5S
  Foto 4:3, 5280×3956 16:9, 5280×2970
  VideoC4K, 4K, 2.7K, FHD
  FOV72°
  Foto FormaatDNG,JPEG,DNG+JEPG
  Video FormaatRAW,ProRes,MOV,MP4
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DJI ZENMUSE X5S (objektiiviga)

  DJI ZENMUSE X5S (objektiiviga) - Varustatuna hinnatud Micro 4/3 sensoriga, on Zenmuse X5S kaamera dünaamiliseks ulatuseks 12.8 astet koos veelgi parema müra- ja valgustundlikkusega võrreldes X5S kaameraga. See toetab kuni kaheksat M4/3 standardobjektiivi (seal hulgas suumobjektiiv) fookuskaugustega vahemikus 9mm-45mm (vastavad 18mm-90mm fookuskaugusele täiskaadri puhul), pakkudes sellega veelgi enam paindlikkust. Uus CineCore 2.0 pilditöötlustarkvara, mis on kasutusel Inspire 2 droonil, muudab Zenmuse X5S kaamera võimeliseks salvestama 5.2K kvaliteedis 30fps kaadrisagedusega CinemaDNG ja Apple ProRes videot. Ühtlasi on see võimaline salvestama ka 4K kvaliteedis 60fps kaadrisagedusega H.264 ja 4K kvaliteedis 30fps kaadrisagedusega H.265 videot, kõigil juhtudel 100Mbps andmetihedusega. Järjestikune pildistamine on samuti toetatud, tehes kuni 20 kaadrit sekundis 20.8MP eraldusvõimega pilte. Zenmuse X5S on välja töötatud selleks, et hoida sammu karmide nõuetega, mida õhus filmimine pakub. 

  Inspire 2 õhufotograafia

  Võrreldes Inspire 1 drooniga, on Inspire 2 peal kasutusel innovatiivne struktuur, mis eraldab CineCore 2.0 tarkvara kaamerast ning paneb selle hoopis drooni sisse. See omakorda tähendab, et sensor ning optiline süsteem on eemaldatavad ning kergelt uuesti ühendatavad kasutades täiesti uut kiirkinnitust. Selliselt disainitud kaamera ehitus kaitseb efektiivselt sensorit protsessorist pärinevate magnetmõjutuste eest. Ühtlasi võimaldab see ühendada kergekaalulisi kaamera komponente, vastavalt filmitavale stseenile. Kõrgelt hinnatud M4/3 sensor ning vahetatavate objektiivide tugi võimaldab Zenmuse X5S kaameral saavutada kõrge kvaliteediga detailirohkeid kaadreid, kombineerituna ainukese omalaadse tarkvaraga CineCore 2.0.

  DJI ZENMUSE X5S - Täiustatud Micro 4/3 sensor

  Kaamera peal kasutusel olev Micro 4/3 sensor on läbinud uuenduskuuri, täiustades märkimisväärselt pildikvaliteeti. Piksli suurusega 3.4 mikromeetrit, suudab see 20.8MP eraldusvõimega sensor tabada veelgi rohkem detaile võrreldes oma eelkäijaga. Sellel on nii 12.8-astmeline dünaamiline ulatus kui ka paremad müratundlikkus ning värvitundlikkus võrreldes X5S kaameraga. Olemasolevad uuendused võimaldavad saavutada puhtaid, vähese müraga kaadreid eelkõige pimedates ning rasketes valgustingimustes.

  Nimekiri kokkusobivatest objektiividest

  Kuna Zenmuse X5S kasutab standardset Micro 4/3 kinnitust, võimaldab see nüüd kasutada kuni kaheksat professionaalset objektiivi* fookuskaugustega vahemikus 9mm-45mm (täiskaadri ekvivalendina 18mm-90mm), pakkudes veelgi rohkem võimalusi saavutada soovitud tulemust ning isikupärastada lõpptulemust. 

  • Olympus M.Zuiko 12mm/2.0
  • DJI MFT 15mm/1.7 ASPH
  • Olympus M.Zuiko 17mm/1.8
  • Panasonic Lumix 15mm/1.7
  • Olympus M.Zuiko 25mm/1.8
  • Panasonic Lumix 14-42mm/3.5-5.6 HD
  • Olympus M.Zuiko 45mm/1.8
  • Olympus M.Zuiko 9-18mm/4.0-5.6

  *Mõnede objektiivide jaoks on vajalik sobiv vaherõngas. Sobivate objektiivide valik laieneb veelgi.

  Hollywoodi-kvaliteediga videod

  Kasutades CineCore 2.0 tarkvara, suudab Zenmuse X5S salvestada videot maksimaalse resolutsiooniga kuni 5.2K ning 30fps kaadrisagedusega CinemaDNG 12bit* vormingus, 5.2K resolutsioioni ja 30fps kaadrisagedusega Apple ProRes 422 HQ vormingus ning 4K kvaliteedi 30fps kaadrisagedusega Apple ProRes 4444 XQ (ilma alphata)* vormingus. Lisaks on võikmalik salvestada videot 4K kvaliteedi ja 60fps kaadrisagedusega kasutades H.264 vormingut või üle konvertimisega videot 4K kvaliteedis ning 30fps kaadrisagedusega H.264/H.265 vormingus, kõigi variantide korral 100Mbps andmetihedusega. *Lisa litsentsid on vajalikud

  Kiire ning efektiivne töökorraldus

  DJI CINESSD kaart (PCIe3.0 NVMe SSD toega) ning kõrgelt optimeeritud FAT32/exFAT failisüsteem võimaldavad Zenmuse X5S filmimaterjali  transportida läbi DJI CINESSD STATION-i suurtel kiirustel arvutisse, vajamata selleks lisatarkvara. Filmimaterjal toetab ks DIT standardit. CinemaDNG või Apple ProRes tarkvara on võimalik kasutada järeltöötluseks. 

  Ilma kadudeta video-sisene üksik- ja järjestikfotode jäädvustamine

  Kasutades ainult SD kaarti, on endiselt võimalik jäädvustada 20.8MP fotosid kuni 14 kaadrit sekundis järjestikfotode reziimis. Sealjuures salvestatakse pildid nii JPEG kui DNG formaadis paralleelselt. Kasutades omakorda DJI CINESSD mälu, on võimalik kuni 20 kaadrit järjestikfotosid sekundis salvestada DNG Järjestikfotode reziimis (DNG Burst Mode). Ka sellise variandi korral on maksimaalne pildikvaliteet 20.8MP. Fotosid on võimalik salvestada video filmimise ajal nii, et see ei sega kuidagi videopilti. 

  DJI ZENMUSE X5S - Suurendatud kaamera stabiilsus

  Väga stabiilne pilt saavutatakse Zenmuse X5S puhul 3-teljeliselt töötava gimbali, meeletult täpsete mootorite ning eraldiseisva protsessori abil, mis annavad tulemuseks ±0.01° täpsusega kaamera stabiilsuse. Et mitte sõltuda elektriliselt libisevatest rõngastest - nagu on kombeks kasutada mitmete gimbalide peal - kasutab Zenmuse X5S hoopis ainulaadset mehaaniliselt limiteeritud disaini koos peidetud juhtmetega, et tagada stabiilsem andmevahetus ning parem vastupidavus. Vibratsioon kõrvaldatakse kasutades kolme summutuskuuli ning kerget summutusplaati, saavutades sellega sujuv video. Kaamera liikumine jääb vabaks 360° ulatuses tänu gimbali ning drooni pöörlemisvõimele. Stabiilne ning sujuv filmimaterjal* salvestatakse ka 90mm** fookuskaugusega objektiivi kasutades.  * Võrdne täiskaadri standardse fookuskaugusega ** Säriaeg peab olema võrdne või pikem, kui 1/60 sekundit GPS reziimis

  Suure ulatusega kaamera ning fookuse kontrollimine

  Kontrolli igat kaamera seadet ka distantsilt, sealhulgas fookust, ava, formaati - kõike seda DJI GO telefonirakenduse kaudu. Täppiskontroll laieneb ka fookusele, koostöös DJI GO ja DJI Focus rakendustega, võimaldatakse kontrollida fookust kogu lennuraadiuse ulatuses. Kasutades DJI Focus rakendust, pole tarvis lisakaableid ega mootoreid, sest uus DJI Lightbridge tehnoloogia on võimeline saatma kogu vajaliku signaali kuni 3.5km kaugusele*. * Ideaaltingimustel: linnulennult, ilma vahepealsete takistusteta.

  ZENMUSE X5S

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Kaamera
  Mudelile
  DJI Inspire 1
  DJI Inspire 2
  Mudel
  DJI ZENMUSE X5S

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool