DJI Zenmuse X7 (objektiivita) - Hobitoodete, FPV ja droonide pood
  DJI Zenmuse X7 (objektiivita)

  DJI Zenmuse X7 (objektiivita)

  2 999,00 €
  KM-ga
  Eeltellimus (Küsi info!) - Alates 3 tööpäevad
  CP.BX.00000028.01

  Filmikunsti tõusInspire 2 ühilduvus5.2K Apple ProResSuper 35 andur14 Dynamic Range peatust6K CinemaDNG24 MP kaadrid.

   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DJI ZENMUSE X7 Kaamera

  • Filmikunsti tõus
  • Inspire 2 ühilduvus
  • 5.2K Apple ProRes
  • Super 35 andur
  • 14 Dynamic Range peatust
  • 6K CinemaDNG24 MP kaadrid

  DJI Zenmuse X7 on kompaktne Super 35 kaamera, millel on integreeritud kardaan, mis on valmistatud kõrgekvaliteediliseks filmimiseks ja tagab suurepärase resolutsiooni ja pildikvaliteedi. Selle ühilduvus Inspire 2-ga pakub parimat järgmistel tasemetel professionaalses õhukinofotodis. 24 MP CMOS-andur, mis on hinnatud 14 peatuse dünaamilise vahemiku juures, säilitab hämmastava detaili ja pakub nii 6K CinemaDNG kui ka 5.2K Apple ProRes'd, mis toetavad pidevat RAW lõhkemist 20 fps ja 24 MP stiilid. X7 tutvustab ka DL-Mount'i, maailma esimest integreeritud antenni objektiivi kinnitust, mis võimaldab vahetada nelja olemasoleva prime objektiivi vahel kiiresti. Õmblusteta redigeerimiseks säilitab uus DJI Cinema Color System täpsemad värvid lihtsamaks järeltöötlemiseks. Need viimased uuendused võimaldavad filmitegijatel jõuda uutesse kõrgustesse ja lüüa stseene, kui nad neid DJI Zenmuse X7-ga ette kujutavad.

  DJI Zenmuse X7 Toodetud tipptasemele

  X7 kasutab Super 35 andurit ja selle suur lugemiskiirus toetab RAW väljundit 6K / 30 fps ja 3,9K / 59,94 kaadrit sekundis. Pikslite suurus ulatub 3,91 µm ja anduri salvestusaja pikkus on 26,6 mm. Andur, mille suurus pakub suuremat valgustundlikkust ja 14 dünaamilise vahemiku peatust - palju laiem kui Zenmuse X5S-is kuvatud 12,8 peatust. Lisaks sellele on X7 SNR 46 dB, 8 dB kõrgem kui X5S ja vahemik on 9,41 bitti. Kõik need funktsioonid pakuvad piiramatuid loomingulisi võimalusi parema töövoo tagamiseks kõige nõudlikumates olukordades.

  DJI DL Paigaldussüsteem

  Kasutades uut FSI-Cu tehnoloogiat, on X7 anduril õhem ühendamine, mis võimaldab valgusel jõuda tundliku ala poole suurema valgustundlikkuse kaudu suurema valgustundlikkuse saavutamiseks. See võimaldab selle anduri juures kasutada kompaktsemat objektiivikinnitust, säilitades samas suurepärase pildikvaliteedi. DL-Mount ääriku fookuskaugus on väiksem kui 17 mm - umbes 1/3 PL-kinnituse suurusest. Selline kompaktne kinnitus tähendab, et X7 kaalub ainult umbes 630 g koos objektiiviga. Üheskoos kaaluvad X7 ja Inspire 2 umbes 4 kg, mis suudavad jäädvustada samasuguseid väljakutseid kui rohkem kui 40 kg kaaluvaid raskeveokeid.

  DL Zenmuse X7 Objektiivid

  DJI pakub DL-Mount süsteemile nelja esiklaasi, mille fookuskaugused on vahemikus 16-50 mm ja eraldusvõime kuni 8K. Valmistatud kerge süsinikkiust ja maailma juhtivate optikameeskondade poolt loodud neljast objektiivist on varustatud arenenud tehnoloogiatega, mis on loodud spetsiaalselt X7 tipptasemel pildiandurile.

  Loovam paindlikkus

  X7 täieliku potentsiaali vallandamiseks on Inspire 2 CineCore pilditöötlussüsteem täielikult CineCore'i versiooniks 2.1. See on võimeline salvestama 6K / 30 kaadrit sekundis CinemaDNG ja 5.2K / 30fps Apple ProRes, jättes rohkem loomingulisi võimalusi tootmisjärgses tootmises. CineCore 2.1-sse on integreeritud uus EI-režiim, mis võimaldab salvestada kvaliteetseid materjale tundlikkuse erinevatel tasanditel. Lisaks vähendab täiustatud pilditöötlussüsteem veelgi pildi esemeid ja müra, säilitades rohkem üksikasju, parandades samal ajal parema taseme korrigeerimissüsteemi taseme kinematograafiliste piltide jaoks. filmitegijad loovad loomingulisemat tootmisjärgset paindlikkust.

  Mängukursor Shoot'st lõpuni

  DJI professionaalsete pildistamissüsteemide laiaulatuslike võimaluste avamiseks ja filmitegemisele rohkem ruumi postprotsessorfotograafia jaoks. DJI on uhke, et tutvustab uut DJI Cinema Color Systemi. Uus värvisüsteem koosneb uuest D-logi kõverast ja D-Gamut RGB värviruumist. Professionaalse kinematograafia puhul võib D-logi kodeerida 15 dünaamilist vahemikku, kaks peatust kõrgemal kui Zenmuse X5S. Isegi halva valguse tingimustes võib X7 endiselt säilitada varjusid ja esiletõstmisi, jättes rohkem ruumi tootmisjärgseks loovuseks. D-Gamut katab kogu DCI-P3 värviruumi, mida tavaliselt kasutatakse filmitegemisel. Varustatud õhust kinematograafia ja fotode fotograafiaga, pakkudes suuremat rohelist tooni, pakkudes teie võrseid ilusalt roheliseks. D-Gamut pakub optimeeritud naha tooni reguleerimist, liigutades need toonid kõige sobivamasse värvilisusesse, tagades erksate värvide peegeldumise igast nahavärvist. Kasutades spetsiaalset 3D-LUT-i värviklassides, nihkuvad naha toonid pehmelt, isegi suurte kokkupuute erinevuste korral. D-Gamuti projekteerimisel pidasime käsitsi värviklassi, vältides naha toonide kollaseks muutumist ilma 3D-LUT-i või värvihalduseta redigeerimisel.

  CP.BX.00000028.01

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Kaamera
  Mudel
  DJI Zenmuse X7

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 16 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool