Droon DJI Inspire 2 - Hobitoodete, mängu, FPV ja droonide pood Tallinn
  Droon DJI Inspire 2

  Droon DJI Inspire 2

  3 399,00 €
  KM-ga
  On olemas
  CP.BX.000167
  Lennuaegmax 27 min
  Lennukaugusmax 7 km
  Lennukõrgusmax 5 km
  KaameraSõltuvalt komplektist
  Laadimisaegumbes 1 tund
  Mudeli
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Droon DJI Inspire 2

  Enne drooniga lendamist vii end kurssi Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega ning lenda drooniga vastutustundlikult.

  Droon DJI Inspire 2 on võtnud üle kõik head omadused Inspire 1 droonilt täiendades sealjuures neid omadusi veelgi. Läbinisti uus pilditöötlemise süsteem võimaldab kuni 5.2K kvaliteeti CinemaDNG RAW, Apple ProRes ja muudes formaatides. Ta kiirendab 0-80km/h ainult 4 sekundiga ning maksimaalseks lennukiiruseks uuel Inspire 2 droonil on suisa 108 km/h. Ka maksimaalne laskumiskiirus on viidud 9m/s (32.4km/h), mis on parimaks kiirusnäitajaks omasuuruste lennumasinate seas. Topelt akusüsteem pikendab lennuaja kuni 27 minutini (X4S kaameraga), olles võimeline lendama ka madalate temperatuuride korral tänu sisse-ehitatud soojendussüsteemile. Lennu autonoomia (FlightAutonomy) on uuesti üle vaadatud ja edasi arendatud mõeldes spetsiaalselt Inspire 2 droonile. See pakub nüüd koondatud sensoreid , mis tagavad kahes suunas ka takistuste vältimist.

  Suurendatud intelligentsusega koos lisandub ka mitu erinevat lennulaadi, seal hulgas Spotlight Pro, andes igale piloodile võimaluse toota keerulisi ning dramaatilisi võtteid. Uuendatud video edastussüsteem on võimeline andma edasi topelt signaali kahel erineval kanalil, saates videopilti samaaegselt nii drooni põhikaamerast kui ka FPV kaamerast (konstantselt ette suunatud kaamera), mille tulemusel saavad drooni piloot kui ka kaamera operaator veelgi paremini koostööd teha. 

  DJI Inspire 2 - Täiustatud takistuste tuvastamine

  Ette- ja allapoole suunatud nägemissüsteemid võimaldavad Inspire 2 droonil tuvastada takistusi, mis asuvad kuni 30 meetrit eespool, võimaldades turvalist lendu kuni kiiruseni 15m/s (55km/h) kontrollitud positsiooniga 25-kraadise kalde all. Ülespoole suunatud infrapunasensorid skanneerivad takistusi kõrgemal, kui 5 meetrit, võimaldades nii lisakaitset, kui lennata kinnistes ruumides. Takistuse tuvastamise süsteem on aktiivne tavalises lennureziimis kui ka RTH ja kõigis intelligentsetes lennulaadides.

  Spotlight Pro

  SpotLight Pro on võimas jälitusrežiim, mis võimaldab isegi ühel piloodil saada keerukaid ja dramaatilisi kaadreid. See kasutab täiustatud visuaalse jälgimise algoritme, et lennu ajal lukustada fookus filmitavale objektile olenemata, mis suunas DJI Inspire 2 parasjagu lendab. See võimaldab omakorda saada kaadreid, mis kunagi oleks nõudnud väga vilunud kaamera operaatori tööd. Kui gimbal peaks jõudma oma keerlemise limiidini, hakkab Inspire 2 ise keerlema samas suunas, et vabastada gimbali liikumine. Sealjuures toimub kõik nii sujuvalt, et ei mõjutata ei drooni juhtimist ega ka kaamera pilti.

  Spotlight Pro-l on kaks erinevat filmimise laadi, Quick Mode (kiire laad) ja Composition Mode (kompositsiooni laad). Quick Mode-s vali filmitav objekt ning jälitamise positsioon. Kui subjekt siseneb olemasolevasse jälituspositsiooni, vajuta otseteele, et alustada jälitamisega. Samas on võimalik filmimise ajal liigutada gimbali, et vajadusel kompositsiooni sättida. Spotlight Pro-d on võimalik kasutada kõigis intelligentsetes lennureziimides, sealhulgas ka ActiveTrack, TapFly, Waypoint ja Point of Interest režiimides. 

  TapFly

  2-teljeliselt liikuv konstantselt ette suunatud pardakaamera eraldab omavahel lennuvaate ja põhikaamera vaate, andes sellega DJI Inspire 2 droonile efektiivse "vajuta-et-lennata" ("tap-to-fly") kaamera. Vali ette suunatud pardakaamera ekraanil punkt, et valida lennusuund ja Inspire 2 hakkab automaatselt sellel suunal lendama, jättes piloodile võimaluse keskenduda gimbali juhtimisele.

  ActiveTrack

  Aktiivse raja (ActiveTrack) lennulaad võimaldab Inspire 2 droonil tuvastada erinevaid objekte, alates inimestest kuni jalgrataste, mootorrataste, autode ning paatideni välja. Jälituse profiilide muutmine vastavalt filmitavale subjektile tähendab paremat jälitustäpsust.

  Smart Return Home

  Ette ja alla suunatud nägemissüsteemid võimaldavad Inspire 2 droonil luua lendamise ajal reaalajas kaart selle kohta, mis trajektooril ta lennanud on. Kui videoedastussüsteemi signaal peaks katkema ja tark koju naasmine (Smart Return Home) on aktiveeritud, on Inspire 2 võimeline täpselt sama teekonda pidi naasma tagasi punkti, kust ta õhku tõusis või muutma tagasilennu trajektoori sirgjooneliseks, kui signaal taastub. Tagasi lennates kasutab Inspire 2 oma põhikaamerat, et tuvastada takistusi kuni 200m kaugusel enda ees, võimaldades selle abil planeerida turvaline teekond tagasi. Inspire 1 on võimeline ühenduse kadumise korral taastama ühenduse kiiremini, kui varasemad mudelid. 

  Video Transmission System

  DJI Inspire 2 droonil kasutatakse DJI poolt välja töötatud Lightbridge tehnoloogiat. See variant võimaldab tõhusat edastust kuni 3.5 km raadiuses (ideaaltingimustel) ja on võimeline edastama mõlemat, nii 1080p kui ka 720p kvaliteedis põhikaamera videot, kui ka paralleelselt drooni ees paikneva pardakaamera pilti. Seda ka samaaegselt nii piloodi kui ka operaatori ekraanile. Kasutajatel on võimalus valida nii 2.4GHz kui 5.8GHz juhtimissageduste vahel, et välistada segamine muude läheduses asuvate seadmete poolt ning tagada sellega stabiilne ühendus juhtpuldi ja drooni vahel.

  Master (ülem) ja Slave (alam) seaded on samuti võimalikud. Ülem juhtpult on võimeline edastama videopilti alam juhtpulti kuni 90 meetrise vahemaa korral. Sealjuures kaotamata pildi kvaliteeti.

  Ülekande režiim

  Ülekandjad saavad edastada videotpilti otse DJI Inspire 2 droonist kasutades selle jaoks mõeldud 1080i50 ja 720p60 edastussignaale. Õhuvideode otseülekanded televisiooni on sama lihtsad, kui Inspire 2 saatja ühendamine ülekandejaamaga.

  DJI Inspire 2 - Võimas lennuvõimsus

  Inspire 2 droonil kasutuses olev propellerisüsteem suudab drooni lennutada kiirusega kuni 30m/s (108km/h) ning võimaldab langeda kuni 8.8m/s ja tõusta kuni 5.8m/s. Kiirendus 0-80km/h võtab aega kõigets 4 sekundit ja lennata on võimalik kuni 40-kraadise nurga all. Puldi kaks juhtpulka ning saatja on muudetud veelgi tundlikumaks, muutes keeruliste manöövrite tegemise veelgi mugavamaks. 

  DJI Inspire 2 - Topelt aku süsteem

  Topelt akud tähendavad seda, et kui ühe akuga peaks midagi juhtuma, tuleb appi teine, mis on võimeline lendama vähemalt nii pikalt, et droon turvaliselt maandada. Samal ajal töötab DJI Inspire 2 propellerisüsteem PWM signaaliga ühes koondatud jadaportide signaaliga, mis võimaldab PWM signaali kadumisel jätkata ülekande edastamist jadaportide kaudu. 

  CP.BX.000167

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Professionaalne droon
  Mudel
  DJI Inspire 2
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  720p
  C4K
  FHD
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Ei
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Mudeli
  Inspire 2
  Laadimisaeg
  Umbes 90 minutit
  Kontrolli vahemik
  kuni 7 km
  Lennuaeg
  23min (koos Zenmuse X7-ga)
  27min (koos Zenmuse X4S-iga)

  Eriviited

  ean13
  6958265121944
  mpn
  CP.BX.00016

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool