Droon DJI Mavic 2 Pro

  Droon DJI Mavic 2 Pro

  1 499,00 €
  KM-ga
  Otsas
  M2P-CarCh
  Lennuaegkuni 31 min
  Lennukauguskuni 18 km
  Kaamera4K, 2.7K, FHD
  Video mäluMicroSD 128GB
  Sisemälu8 GB
  Mudeli
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DJI Droon | DJI Mavic 2 Pro

  Droon DJI Mavic 2 Pro. Rootsis valmistatud Hasselblad kaamerad on tuntud oma ergonoomilise disaini, kompromissitu pildikvaliteedi ja rootsi käsitööna. Alates 1941. aastast on Hasselbladi kaamerad fotografeerinud maailma kõige ikoonilisemaid fotosid - sealhulgas esimene maandumine kuu peal.

  Koos Hasselblad arenenud pärast kaks aastat kestnud väsimatu teadus, Mavic 2 Pro on varustatud täiesti uue kaamera Hasselblad L1D-20c. L1D-20c on ainulaadne tehnoloogia Hasselblad Natural Color Lahendus (HNCS) alates Hasselblad, see aitab kasutajal jäädvustada suurepärase 20-megapiksline pildid taevast.

  1-tolline CMOS-objektiiv

  Uuel 1-tollisel CMOS-objektiivil on aktiivne lugemispiirkond neli korda efektiivsem kui originaal Mavic Pro. Suur lääts tähendab ka paremat jõudlust vähese valgustusega tingimustes, mille laius on ISO-vahemikus, maksimaalne ISO tõuseb 3200-lt 12800-ni.

  10-bitine värviline profiil Dlog-M

  DJI Mavic 2 Pro toetab 10-bitise värviprofiili Dlog-M, mis pakub suuremat dünaamilist ulatust värvide parema paindlikkuse jaoks. Süsteem registreerib rohkem kui 1 miljard värvi (võrreldes traditsiooniliste 8-bitiste värvikoodide tehnoloogiate 16 miljoni värviga) ja salvestab üksikasju heleduse ja varjude muutmisel. Nüüd saate salvestada isegi nõrk päikeseloojangu või päikesetõusu toonid ja muuta pilte rohkem vabadusega.

  HDR Video Mavic 2 Pro

  4K 10-bitise HDR-i toega saab Mavic 2 Pro'it ühendada 4K teleriga koos HLG-ga ja kohe taasesitab õiged värvitoonid. Veel elavat hetki ja suuremat kontrasti muudavad HDR video nii atraktiivseks.

  Reguleeritav ava Mavic 2 Pro

  Reguleeritav ava f / 2.8-f / 11 tagab suurepärase pildikvaliteedi nii kõrge kui ka väikese valguse tingimustes. Madal valgustundlikul pildistamisel seadke ava f / 2.8-ni, et koguda nii palju valgust kui võimalik ja saada erksaid ja selgeid pilte. Kui pildistatakse hästi valgustatud keskkonnas, seadistage ava f / 11-ga, et vähendada säriaega ja muuta oma videod kõrgeima kvaliteediga.

  Hyperlapse Mavic 2 Pro

  Õelge headaega keerulise järeltöötlusse. Uue Hyperlapse tehnoloogia abil tekitab drone lendude ajal palju stabiilsemaid pilte ja videoid ning töötleb neid automaatselt, mis võimaldab luua professionaalse ilmega timelaps'id ja ühe nupuvajutusega saate neid kohe ühiskondlikes võrgustikes jagada. Salvestage lennutrajektoorid marsruudi kataloogisse, et igal ajal Mavic 2 Pro lendu korrata. JPEG- ja RAW fotod salvestatakse microSD kaardile samaaegselt, jättes ruumi pilditöötlemiseks.

  Piltide täiustatud HDR-režiim

  Mavic 2 Pro toetab ka paranenud HDR-fotosid, paranenud meetodit, mis ühendab endas pilte järjestus vaikse dünaamilise vahemiku jaoks, pakkudes paremat pilti selgus, vältides soovimatuid kunstlikud mõjud.

  HyperLight - Filmimine madalal valgusel

  Valgustage oma maailma HyperLight'iga, vähese valguse seaded. Loodud piltide parandamiseks, vähendades samal ajal oluliselt mürataset.

  H.265 kodek kõrgekvaliteedilise pilit jaoks

  Mõlemad väljaanded salvestavad 4K video suurema bitikiirusega ja laiendatud H.265 kompressiooniga. H.265 / HEVC-koodekis video toetab 50% rohkem teavet kui H.264 / AVC video. Luues kõrgkvaliteetsemad videod koos paremini säilinud detailidega.

  OcuSync 2.0 video edastamise tehnoloogia

  OcuSync 2.0 video edastamise toimivus oluliselt paranenud tänu tehtud parandused andmeedastus, video kvaliteedi ja mürakaitse valdkonnas, mis pakub enneolematu kontrolli.

  Suurepärane saatekvaliteet

  Uus OcuSync 2.0 edastab 1080p videosignaali kuni kaheksa kilomeetri, mis võimaldab teil sõita kaugemal ja piiranguteta. Muutke ja laadige üles vahemällust Full High Definition (FHD) resolutsiooniga piltid otse sotsiaalsete võrkudesse. Lennu ajal tehtud originaal piltid võib olla automaatselt salvestatud mobiilseadmes ilma vajaduseta käsitsi laadida need droonist.

  Automaatne ümberlülitus 2,4 ja 5,8 GHz vahel

  Mavic 2 Pro töötab sagedusega 2,4 GHz; Signaali sagedus, mida tavaliselt katkestavad mitmed mobiilsidevahendid. Kuid toetades automaatlülitid vahel valikuid 2,4 ja 5,8 GHz, Mavic 2 Pro võib alati edastada puhtamaid signaali, mis on otsustava tähtsus tingimustes, kus on palju müra.

  Kiire allalaadimine ja madala signaali viivitus

  OcuSync 2.0 pakub teoreetiline allalaadimiskiirus kuni 40 Mbit / s. Signaali viivitus kuni 120 ms, tagades siledamaks videovoogu ja parema kontrolli.

  Võimas ja turvaline Mavic 2 Pro

  Pärast lugematut tundide uurimist ja katsetamist optimeeriti Mavic 2 Pro võimsuse suurendamiseks, elektritarbimise vähendamiseks ja müra vähendamiseks. Need olulised täiustused, nagu ka täiustatud FlightAutonomy süsteem pakuvad sujuvamat ja vaiksemat lendu, et paremini pöörata tähelepanu dronidele ja ohutusele.

  • 72 km / h maksimaalne Kiirus. Uuesti kokku pandud droonide korpus tagab parimad aerodünaamilised omadused. Mavic 2 Pro tõmbetugevus on 19% väiksem kui Mavic Pro, kui sõidate täiskiirusel.
  • 31-min Maksimaalne lennuaeg. Pikem lennuaeg tähendab rohkem loomingulisi võimalusi.
  • Madala müratasemega disain. FOS sinusoidaalsed ESC-kettad ja madala müratasemega propellerid muudavad teie lennu uskumatult vaikseks, kaotades kõik muret asjaolu, et saate häirida teisi.

  Tuvastamine takistusi mitmes suunas

  FlightAutonomy paranenud tuvastada takistused mitmes suunas. Esimest korda DJI droonides on takistuste tuvastamise andurid paigaldatud kõikidesse külgedesse, et lennu ajal parema turvalisuse tagamiseks.

  Eesmised andurid. Kahekordse nägemise andurid võimaldavad kasutada täpset mõõtmisulatust kuni 20 meetrit. Avastamisvahemik on 20-40 meetrit (33% laiem kui Mavic Pro). Kahekordse nägemise andurid suudavad tuvastada takistusi ja peatada ajaliselt kiirusega kuni 50,4 km / h (40% tõhusam kui Mavic Pro).

  Madalamad andurid. Kahekordse nägemise süsteem võimaldab kasutada täpseid mõõtepiirkondi kuni 11 meetrit. Avastamise vahemik on 11-22 meetrit. Infrapuna mõõtesüsteem võimaldab kasutada täpset mõõtepiirkonda kuni 8 meetrit. Droon asub kõrgusel 50 m ja turvaliselt maandub. Madalama lisavalgustuse lisamine aitab andureid vähese valguse tingimustes.

  Vasakule ja paremale andurid. Ühekordse nägemise süsteem suudab tuvastada takistusi kiirusega kuni 28,8 km / h, mis suurendab ActiveTracki ja Tripoodi režiimide lendude ohutust.

  Tagumised andurid. Kahekordse nägemise süsteem võimaldab kasutada täpseid mõõtepiirkond kuni 16 meetrit ning see võimaldab tuvastada takistusi ja peatada kiirusel kuni 43,2 km / h. Avastamise vahemik on 16-32 meetrit.

  Ülemised andurid. Infrapunaandurite süsteem. Täpse mõõtmise vahemik on kuni 8 meetrit.

  Täiustatud autopiloot (APAS). Droon on võimeline edasi-tagasi lendama, vältides takistust objekti ees ja selle taga. APAS loob lennutrajektoori, mis võimaldab vältida takistusi automaatselt lennu ajal.

  ActiveTrack 2.0

  Tänu nii riistvara kui ka tarkvara täiustamisele pakub ActiveTrack 2.0 jälgimise kogemust täiesti uuele tasemele.

  Täpne tunnustamine. Varem, ActiveTrack kasutas peamiselt 2D-pilti põhikaamerast objekti jälgimiseks. Nüüd, kasutades ActiveTrack 2.0, kuvab Mavic 2 Pro kolmemõõtmeline vaade läbi peamise kaamera ja esiühenduse kahesuunalise sensoriga, et paremini tuvastada ja täpsustada.

  Trajektoori arvutamine. Trajektoori prognoosimisalgoritmid aitavad jälgimist säilitada, isegi kui teie objekt on ajutiselt peidetud takistuse taha.

  Kiire jälgimine. Avatud ja takistusteta keskkonnas Mavic 2 võib jälgida kiiresti liikuvaid objekte, nagu autosid ja paate kiirusega kuni 72 km / t

  Takistuste vältimine. Objekti jälgimisel Mavic 2 Pro saab oma 3D kaardil planeerida lennutrajektoori. Hakkab lugeda, tunda ja vältida takistusi drooni enne ja taga, jälgides samal ajal eesmärki katkematult.

  Mavic 2 Pro Panoraamid

  Mavic 2 Pro toetab neli panoraamisrežiimi, sealhulgas sfääri, 180 °, horisontaalset ja vertikaalset.

  Aerofotograafia - kerge ja lihtne

  Loominguliste pildistamisvõimaluste jaoks on saadaval erinevad intuitiivsed võtterežiimid.

  Standard kaugjuhtimispult

  Standard kaugjuhtimispult annab kuni 135 minutit tööaega täislaetud akuga. Temal on ergonoomiline ja kokkupandav disain eemaldatavate juhtkangidega, mis muudab selle transportimiseks ja ladustamiseks mugavaks. Uus disain sobib paremini kaasaegsete nutitelefonidega, mis annab teile parima kogemuse.

  Prillid DJI Goggles

  DJI Goggles prillid ühendavad Mavic 2 Pro juhtmevabalt OcuSynci kaudu. Nüüd saavad kasutajad nautida laiendatud kogemust videote vaatamise kohta madalama viivisega ja täpsema video edastamise 1080p kuni 8 km. Pea jälgimise režiimis (Head Tracking) kaamera pöörlemisvahemik on -75 ° kuni + 75 °. Pakkudes kasutajatele põnevat FPV-lendu.

  M2P-CarCh

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Professionaalne droon
  Mudel
  Mavic 2 Pro
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  FHD
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Mudeli
  Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE (1998.00€)
  Mavic 2 Pro & Smart Controller (1999.00€)
  Mavic 2 Pro + Autolaadija (1499.00€)
  Kontrolli vahemik
  kuni 18 km
  Lennuaeg
  kuni 31 min

  Eriviited

  ean13
  6958265174445

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool