Droon DJI Mavic 2 Zoom

  Droon DJI Mavic 2 Zoom

  1 249,00 €
  KM-ga
  Otsas
  CP.MA.00000014
  Lennuaegkuni 31 min
  Lennukauguskuni 18 km
  Kaamera4K, 2.7K, FHD
  Video mäluMicroSD 128GB
  Sisemälu8 GB
  Mudeli
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DJI Droon | DJI Mavic 2 Zoom

  DJI Mavic 2 Zoom töötab 1 / 2.3-tollise 12-megapikslise objektiiviga 4x suurendusega, sealhulgas 2x optilise suumiga (24-48mm). DJI Mavic 2 Zoom on kõike dünaamiliste väljavaadete kohta. Hõivake kõike lainurk-ja keskmise ulatusega pilte, veelgi loomingulisemaks.

  Veelgi ekspressiivsed pildid

  Võrreldes 24-mm lainurkobjektiiviga, 48-mm teleobjektiiv kompenseerib teie vaatevälja, suurendades parallaksiefekti klassikalise filmikunsti jaoks. Nüüd on täiesti uus aerofotograafia maailm avatud uurima veelgi rohkem eepilisemaid kinematograafilisi pilte.

  Pildistamine ohutu kaugusel

  Pildistamine Full HD-vormingus 4-kordset suurendus ilma kvaliteedi kadumiseta (sh 2x optiline suum) annab teile lähivaate kaugemate objektide lähemal vaatamiseks, mis muudab unikaalsed stseenid kaugemal pildistamiseks ligipääsetavamaks. See valik aitab teil säilitada ohutu kaugus hoonetest, sõidukid, loomadele ja inimestele.

  Kiire ja täpne fookus

  Hübriidne automaatne fokuseerimine Mavic 2 Zoom ühendab fokuseerimise ja kontrastsuse tuvastamise suurema fookusastme jaoks, suurema fookuskiirusega 40% rohkem kui enne. Autofokuseerimine süsteem muudab objektid teravaks ja selgeks, kui suumitakse sisse ja välja.

  Suumi lendu ajal

  Dolly Zoom on uus Mavic 2 Zoomi QuickShot. Pakub täielikult integreeritud dronidele väljapoole suunatud perspektiivi. Dolly Zoom automaatselt reguleerib fookus lendamise ajal, lisades oma videole intensiivse visuaalse efekti. Kui lendate käsitsi, võite ka ise seadistada õige fookuse kiirus määra veelgi rohkem loominguliste filmimise jaoks.

  Kõrge eraldusvõimega pildid - 48 megapikslit

  Mavic 2 Zoom pakub ka täiesti uut Super Resolution funktsioon - toota kõrge resolutsiooniga pilte. Pildistades 24 mm vaateväljaga, kaamera hakkab pildistama ja ühendama üheksa fotot teleobjektiiviga, mille tulemuseks on 48-megapikslise kõrge resolutsiooniga foto. Võrreldes tavaliste panoraamidega suure eraldusvõimega fotod säilitavad objektide esialgne välimus

  Mavic 2 Zoom Hyperlapse

  Õelge headaega keerulise järeltöötlusse. Uue Hyperlapse tehnoloogia abil tekitab drone lendude ajal palju stabiilsemaid pilte ja videoid ning töötleb neid automaatselt, mis võimaldab luua professionaalse ilmega timelaps'id ja ühe nupuvajutusega saate neid kohe ühiskondlikes võrgustikes jagada. Salvestage lennutrajektoorid marsruudi kataloogisse, et igal ajal Mavic 2 lendu korrata. JPEG- ja RAW fotod salvestatakse microSD kaardile samaaegselt, jättes ruumi pilditöötlemiseks.

  Piltide täiustatud HDR-režiim

  Mavic 2 toetab ka paranenud HDR-fotosid, paranenud meetodit, mis ühendab endas pilte järjestus vaikse dünaamilise vahemiku jaoks, pakkudes paremat pilti selgus, vältides soovimatuid kunstlikud mõjud.

  HyperLight - Filmimine madalal valgusel

  Valgustage oma maailma HyperLight'iga, vähese valguse seaded. Loodud piltide parandamiseks, vähendades samal ajal oluliselt mürataset.

  H.265 kodek kõrgekvaliteedilise pilit jaoks

  Mõlemad väljaanded salvestavad 4K video suurema bitikiirusega ja laiendatud H.265 kompressiooniga. H.265 / HEVC-koodekis video toetab 50% rohkem teavet kui H.264 / AVC video, luues kõrgkvaliteetsemad videod koos paremini säilinud detailidega.

  OcuSync 2.0 video edastamise tehnoloogia

  OcuSync 2.0 video edastamise toimivus oluliselt paranenud tänu tehtud parandused andmeedastus, video kvaliteedi ja mürakaitse valdkonnas, mis pakub enneolematu kontrolli.

  Suurepärane saatekvaliteet

  Uus OcuSync 2.0 edastab 1080p videosignaali kuni kaheksa kilomeetri, mis võimaldab teil sõita kaugemal ja piiranguteta. Muutke ja laadige üles vahemällust Full High Definition (FHD) resolutsiooniga piltid otse sotsiaalsete võrkudesse. Lennu ajal tehtud originaal piltid võib olla automaatselt salvestatud mobiilseadmes ilma vajaduseta käsitsi laadida need droonist.

  Automaatne ümberlülitus 2,4 ja 5,8 GHz vahel

  Mavic Pro töötab sagedusega 2,4 GHz; Signaali sagedus, mida tavaliselt katkestavad mitmed mobiilsidevahendid. Kuid toetades automaatlülitid vahel valikuid 2,4 ja 5,8 GHz, Mavic 2 Zoom võib alati edastada puhtamaid signaali, mis on otsustava tähtsus tingimustes, kus on palju müra.

  Kiire allalaadimine ja madala signaali viivitus

  OcuSync 2.0 pakub teoreetiline allalaadimiskiirus kuni 40 Mbit / s ja signaali viivitus kuni 120 ms, tagades siledamaks videovoogu ja parema kontrolli.

  Võimas ja turvaline

  Pärast lugematut tundide uurimist ja katsetamist optimeeriti Mavic 2 Zoom võimsuse suurendamiseks, elektritarbimise vähendamiseks ja müra vähendamiseks. Need olulised täiustused, nagu ka täiustatud FlightAutonomy süsteem pakuvad sujuvamat ja vaiksemat lendu, et paremini pöörata tähelepanu dronidele ja ohutusele.

  • 72 km / h maksimaalne Kiirus - uuesti kokku pandud droonide korpus tagab parimad aerodünaamilised omadused. Mavic 2 tõmbetugevus on 19% väiksem kui Mavic Pro, kui sõidate täiskiirusel.
  • 31-min Maksimaalne lennuaeg - pikem lennuaeg tähendab rohkem loomingulisi võimalusi.
  • Madala müratasemega disain - FOS sinusoidaalsed ESC-kettad ja madala müratasemega propellerid muudavad teie lennu uskumatult vaikseks, kaotades kõik muret asjaolu, et saate häirida teisi.

  Tuvastamine takistusi mitmes suunas

  FlightAutonomy paranenud tuvastada takistused mitmes suunas. Esimest korda DJI droonides on takistuste tuvastamise andurid paigaldatud kõikidesse külgedesse, et lennu ajal parema turvalisuse tagamiseks.

  Eesmised andurid. Kahekordse nägemise andurid võimaldavad kasutada täpset mõõtmisulatust kuni 20 meetrit. Avastamisvahemik on 20-40 meetrit (33% laiem kui Mavic Pro). Kahekordse nägemise andurid suudavad tuvastada takistusi ja peatada ajaliselt kiirusega kuni 50,4 km / h (40% tõhusam kui Mavic Pro).

  Madalamad andurid. Kahekordse nägemise süsteem võimaldab kasutada täpseid mõõtepiirkondi kuni 11 meetrit. Avastamise vahemik on 11-22 meetrit. Infrapuna mõõtesüsteem võimaldab kasutada täpset mõõtepiirkonda kuni 8 meetrit. Droon asub kõrgusel 50 m ja turvaliselt maandub. Madalama lisavalgustuse lisamine aitab andureid vähese valguse tingimustes.

  Vasakule ja paremale andurid. Ühekordse nägemise süsteem suudab tuvastada takistusi kiirusega kuni 28,8 km / h, mis suurendab ActiveTracki ja Tripoodi režiimide lendude ohutust.

  Tagumised andurid. Kahekordse nägemise süsteem võimaldab kasutada täpseid mõõtepiirkond kuni 16 meetrit ning see võimaldab tuvastada takistusi ja peatada kiirusel kuni 43,2 km / h. Avastamise vahemik on 16-32 meetrit.

  Ülemised andurid Infrapunaandurite süsteem. Täpse mõõtmise vahemik on kuni 8 meetrit.

  Täiustatud autopiloot (APAS) Droon Mavic 2 Zoom on võimeline edasi-tagasi lendama, vältides takistust objekti ees ja selle taga. APAS loob lennutrajektoori, mis võimaldab vältida takistusi automaatselt lennu ajal.

  ActiveTrack 2.0

  Tänu nii riistvara kui ka tarkvara täiustamisele pakub ActiveTrack 2.0 jälgimise kogemust täiesti uuele tasemele.

  Täpne tunnustamine. Varem, ActiveTrack kasutas peamiselt 2D-pilti põhikaamerast objekti jälgimiseks. Nüüd, kasutades ActiveTrack 2.0, kuvab Mavic 2 kolmemõõtmeline vaade läbi peamise kaamera ja esiühenduse kahesuunalise sensoriga, et paremini tuvastada ja täpsustada.

  Trajektoori arvutamine. Trajektoori prognoosimisalgoritmid aitavad jälgimist säilitada, isegi kui teie objekt on ajutiselt peidetud takistuse taha.

  Kiire jälgimine. Avatud ja takistusteta keskkonnas Mavic 2 Zoom võib jälgida kiiresti liikuvaid objekte, nagu autosid ja paate kiirusega kuni 72 km / h

  Takistuste vältimine. Objekti jälgimisel Mavic 2 Zoom saab oma 3D kaardil planeerida lennutrajektoori. Ta hakkab lugeda, tunda ja vältida takistusi drooni enne ja taga, jälgides samal ajal eesmärki katkematult.

  Panoraamid

  Mavic 2 toetab neli panoraamisrežiimi, sealhulgas sfääri, 180 °, horisontaalset ja vertikaalset.

  Aerofotograafia - kerge ja lihtne

  Loominguliste pildistamisvõimaluste jaoks on saadaval erinevad intuitiivsed võtterežiimid.

  Standard kaugjuhtimispult

  Standard kaugjuhtimispult annab kuni 135 minutit tööaega täislaetud akuga. Temal on ergonoomiline ja kokkupandav disain eemaldatavate juhtkangidega, mis muudab selle transportimiseks ja ladustamiseks mugavaks. Uus disain sobib paremini kaasaegsete nutitelefonidega, mis annab teile parima kogemuse.

  Prillid DJI Goggles

  DJI Goggles prillid ühendavad Mavic 2 Zoom juhtmevabalt OcuSynci kaudu. Nüüd saavad kasutajad nautida laiendatud kogemust videote vaatamise kohta madalama viivisega ja täpsema video edastamise 1080p kuni 8 km. Pea jälgimise režiimis (Head Tracking) kaamera pöörlemisvahemik on -75 ° kuni + 75 °, pakkudes kasutajatele põnevat FPV-lendu.

  CP.MA.00000014

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Professionaalne droon
  Mudel
  Mavic 2 Zoom
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  FHD
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Mudeli
  Mavic 2 Zoom & DJI Goggles RE (1748.00€)
  Mavic 2 Zoom & Smart Controller (1749.00€)
  Mavic 2 Zoom + Autolaadija (1249.00€)
  Kontrolli vahemik
  kuni 18 km
  Lennuaeg
  kuni 31 min

  Eriviited

  ean13
  6958265174452
  MPN
  CP.MA.00000014

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool