RCPlanet osta Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Eestis

  Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

  4 799,00 €
  KM-ga
  On olemas
  CP.MA.00000457
  Lennuaegkuni 46 min
  Lennukauguskuni 15 km
  Kaamera5.1K 20MP
  Video mäluMicroSD 128GB
  Sisemälu8 GB
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DJI Droon | Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

  Droon DJI Mavic 3 Cine Premium Combo - Jäädvustage legendaarne sisu Hasselblad CMOS 4/3 kaameraga ja nautige sujuvat lendu tänu 360° takistustuvastusele. Iga DJI Mavic 3 uus versioon loob aerofotograafias uue standardi. Lennutage drooni Mavic 3 ja avastage pildistamise uus tase.

  Hasselblad 4/3 CMOS-kaamera

  Parim professionaalne kompaktne kvadrokopter DJI on varustatud Rootsi tunnustatud kaameratootja Hasselbladi sisseehitatud kaameraga. Rootsi ettevõte on oma L2D-20c kaamera spetsiaalselt kohandanud DJI Mavic 3 jaoks. Seadmes on kompaktselt ja elegantselt integreeritud professionaalse kvaliteediga 4/3" CMOS-sensor. Hasselbladi rangeid standardeid kohaldatakse nii riistvara jõudlusele kui ka tarkvaraalgoritmidele, mille tulemuseks on täiesti uuel tasemel pildikvaliteet.

  Silmapaistev pildistamiskvaliteet ja suurepärased lennuomadused

  DJI Mavic 3 pakub uskumatult professionaalset pildikvaliteeti Rootsi juhtivalt kaamerasüsteemide kaubamärgilt Hasselblad ja nauditavat, ohutut lendu tänu täiuslikule 360° takistustuvastusele. Laadige alla Mavic 3 värskendused. Kõik värskendused vastavad aerofotograafia uutele standarditele.

  Kahe kaamera piiramatud valikud

  Mavic 3 tagab professionaalse kujutise tänu video salvestamiseks sisseehitatud pilditöötlusvõimalustele, mis pakuvad kasutajale uskumatult kõrge resolutsiooniga tulemusi. Tänu 10-bitisele D-Log värviprofiilile suudab droonikaamera jäädvustada kuni miljard värvi. Pilditöötlusel saab kasutada loomulike värvide gradatsioone ning suuremaid valikuvõimalusi ja paindlikkust.

  Apple ProRes 422 HQ kodeeringu tugi Mavic 3 Cine droonidele

  DJI toodab kahte drooniversiooni: Mavic 3 ja Mavic 3 Cine. Peamine erinevus kahe modifikatsiooni vahel seisneb kaamera omadustes. DJI Mavic 3 Cine toetab Apple ProRes 422 HQ ja H.264/H.265 kodeeringut, ent DJI Mavic 3 toetab ainult H.264/H.265 kodeeringut.

  . Sealjuures on DJI Mavic 3 Cine andmeedastuskiirus kuni 3772 Mbps. Kuid mitte ainult. Mudeli Mavic 3 Cine varustusse kuulub sisseehitatud 1TB SSD-ketas ja kerge andmesidekaabel, mille edastuskiirus on 10 Gbit/s. See teeb professionaalse pildistamise, monteerimise ja sisuloomise oluliselt lihtsamaks.

  Hasselblad L1D-20c Kaamera

  Hasselbladi kaamera tagab kujutise kvaliteetse jäädvustuse ja jätkab ikoonilise Rootsi kaubamärgi edulugu. Hasselblad L1D-20c20 kaamera omadused: pildi resolutsioon 20 MP, dünaamikaulatus 12,8 bitti, f/2.8-11 ulatuses reguleeritav ava, ekvivalentne fookuskaugus EGF 24 mm, nägemistuvastuse automaatse teravustamise (VDAF) tehnoloogia.

  CMOS 4/3

  4/3" CMOS-sensor on suur ja tagab kõrge resolutsiooniga pildistamise kaameraga Mavic 3, lai dünaamikaulatus, tõhus mürasummutus vähese valguse tingimustes. Looge õhulennul meistriteoseid või hankige üksikasjalikku visuaalset teavet!

  12,8-bitine dünaamikaulatus

  Optimaalse pildikvaliteedi tagab 4/3 CMOS-maatriksi jõudluse kombineerimine 12,8 dünaamikaulatusega. Suurem dünaamikaulatus võimaldab nii liiga eredalt valgustatud kui ka varju alla jäävate detailide loomulikumat esiletoomist.

  Reguleeritav ava

  Uue kaamera oluliseks eeliseks on võimalus reguleerida ava vastavalt konkreetsetele võttetingimustele ja eesmärkidele. Kehv valgustus pole probleem, kuna f/2.8 ava laseb sisse rohkem valgust. Kui valgust on piisavalt, vähendage lihtsalt säriaega, et luua sujuvaid ja loomulikke kaadreid.

  Laiem vaatenurk

  Selle kompaktse drooni objektiivi kaal on alla 13 grammi, mis ei vähenda pildistamise kvaliteeti kõige vähematki muuhulgas tänu ekvivalentsele fookuskaugusele 24 mm, automaatsele teravustamisele ja laiemale, 84° vaatenurgale . Seetõttu mahub igasse kaadrisse rohkem üksikasju.

  Kiire teravustamine VDAF-iga

  Mavic 3 Hasselblad kaameras kasutatakse nägemistuvastuse automaatse teravustamise tehnoloogiat (VDAF). Kaugusanduritelt edastatavate andmete kasutamine tagab optimaalse teravustamiskiiruse.

  Hasselblad Natural Colour Solution

  Paul Nickleni poolt DJI Mivic 3 kaameraga tehtud foto "Delfiinid" demonstreerib selgelt Hasselblad Natural Color Solution süsteemi eeliseid. Muidugi pakub see Rootsi kaubamärk aga palju rohkemgi kaameravõimalusi. Natural Color Solution süsteem on fototehnoloogia ekspertide aastakümnete pikkuse töö tulemus, ning saavutatu on muljetavaldav. Uue tehnoloogiaga saate alati erksate loomulike värvidega foto vaid ühe klõpsuga.

  Suurepärane tulemus ilma eelseadeteta

  Ei varem ega praegu nõua Hasselbladi süsteemid keerulist järeltöötlust. See kehtib täielikult ka Mavic 3 kaamera kohta. Andurite pikslitasemest lähtudes töötas Hasselblad välja Hasselblad Natural Color lahenduse (HNCS), mis on uus vaatenurk mitmesuguste stseenide käsitlemiseks, taasesitades hõlpsalt täpset ja loomulikke värve.

  Pikslite kalibreerimine

  Suurem pikslite arv tagab parema ja teravama pildikvaliteedi. Arendajad lisasid Mavic 3 kaamerale L2D-20c objektiivi eelkõige värvide loomulikkuse tagamiseks. Ka selles mõttes ei erine see teistest Hasselbladi kaameratest. Objektiiv vastab aerofotograafia professionaalide kõrgetele standarditele ja soovidele: HNCS kalibreerib iga pikslit.

  Täpne värvide taasesitus

  Hasselbladi ainulaadne pilditöötlussüsteem ja spetsiaalsed algoritmid teisendavad pildistamise ajal sensorile vastuvõetud RGB-värviandmeid. Seetõttu on Teie pildid alati erksates loomulikes värvides, olenemata pildistamise tingimustest, Te ei pea muretsema keeruka järeltöötluse ega eelseadistuste pärast.

  Telekaamera

  Pildistamismooduli ülaosas on telekaamera, mille hübriidsuum tagab 28-kordse suurenduse. Ainulaadne telekaamera võimaldab kasutada uurimisrežiimi, mis annab ideaalse võimaluse võtete uurimiseks ja planeerimiseks. Kui tegevus või objektid on kaugel, suurendage telekaamera suumi - nii säästate oma aega. Suui saab kasutada ka objektide jäädvustamiseks kaugelt, ümbruskonda häirimata. Kaamera on varustatud 1/2-tollise CMOS-sensoriga ja objektiiviga, mille vaatenurk on 15°, EGF 162 mm , ava f/4.4 ja fookus 3 m kuni ∞

  Jälitusrežiim

  Mavic 3 teise kaamera ehk telekaamera ühendamiseks pole vaja teha muud, kui aktiveerida jälitusrežiim. See võimaldab võtteprotsessi optimeerimist võtteks valmistumise ajal. Näiteks kui Teid huvitav objekt on liiga kaugel, kasutage teleobjektiivi ja tooge objekt endale visuaalselt lähemale. Nii säästate ka oma aega.

  Takistuste tuvastamine igas suunas

  Mavic 3 on varustatud mitme olulise mooduliga, mis aitavad tagada lennuohutust ja vältida kokkupõrkeid. See võimaldab operaatoril keskenduda rohkem pildistamisprotsessile ja vajaliku teabe hankimisele. Droonis on mitu sisseehitatud lainurk-videosensorit ja suure jõudlusega protsessorit. Need võimaldavad kvadrokopteril igas suunas täpselt tuvastada takistusi ja koostada ohutu lennumarsruudi, kus kokkupõrkeoht on välistatud.[4]

  Esi- ja alumised andurid

  Tagumised ja ülemised andurid

  Täiustatud "Tagasi koju" funktsioon

  Tänu täiustatud Koju naasmise funktsioonile lõpevad Teie lennumissioonid alati õnnelikult ja droon maandub ohutult. Kui see režiim on aktiivne, määrab Mavic 3 automaatselt parima ja kiireima marsruudi baasi naasmiseks. Isegi kui Te seda funktsiooni ise ei lubanud või signaal kaob, saab kvadrokopter piisava valguse korral piloodi juurde kergesti tagasi pöörduda.

  APAS 5.0

  Mavic 3 baasi naasmise funktsioon teeb lennu ja kvadrokopteri juhtimise veelgi huvitavamaks, sest droon väldib ka tagasiteel takistusi, mis häiriksid videosalvestust. Kõik Mavic 3 ümber olevad objektid tuvastatakse igas suunas ning lennumasin liigub nende ümber sujuvalt ja kiiresti.

  CP.MA.00000457

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Professionaalne droon
  Mudel
  DJI Mavic 3
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  5.1K
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Kontrolli vahemik
  kuni 15 km
  Lennuaeg
  kuni 46 minutit

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool