Droon DJI Mavic Air 2

  Droon DJI Mavic Air 2

  849,00 €
  KM-ga
  EELTELLIMUS (Küsi info!)
  CP.MA.00000178.0
  Lennuaeg34 min
  Lennukauguskuni 5 km
  Kaamera2.7K, 4K, FHD
  10km 1080p videoülekanne
  4K/60fps video & 48MP foto
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Droon DJI Mavic Air 2

  Droon DJI Mavic Air 2 viib jõudluse ja portatiivsuse uuele tasemele, pakkudes edasijõudnud funktsioone kompaktses vormis. Intelligentsed salvestusfunktsioonid ja suurepärane pildikvaliteet aitavad luua aerofotodest meistriteoseid. Turvaliselt ja nutikalt lennates saad oma oskusi arendada ja loomeprotsessi nautida. Mavic Air 2 viib võimsuse ja teisaldatavuse järgmisele tasemele, pakkudes täiustatud funktsioone kompaktses vormis. Arukad pildistamisfunktsioonid ja suurepärane pildikvaliteet võimaldavad õhust meistriteoseid käeulatuses saada. Ohutum ja nutikam lend võimaldab teil oma mängu täiendada, nautides samal ajal loomingulist protsessi.

  4K/60fps Video

  Meisterlikud loomingulised aerokaadrid tänu vaevata sujuvale 4K / 60 kaadrit sekundis videole. D-Cinelike’i tasane värviprofiil säilitab järeltöötluseks rohkem pilditeavet. HEVC (H.265) videokoodek salvestab rohkem pilditeavet, kasutab vähem salvestusruumi ning säilitab teie materjali dünaamilise ulatuse ja detaili, tagades järgmise taseme sisu.

  HDR video

  Uskumatu HDR-video saladus on suure jõudlusega Quad Bayeri sensoris. Üks kaadri abil eraldatakse säritustasemed erinevates piirkondades, jäädvustades täpselt heledad ja tumedad detailid. Pildid on kihilised, et luua kõrgema dünaamilise ulatusega värvikas, tasakaalustatud ja pilkupüüdev pilt.

  48MP Photos

  1/2-tollise CMOS-sensoriga jäädvustab Mavic Air 2 muljetavaldavaid 48MP fotosid. Ole valmis viima oma antennisisu järgmisele tasemele.

  48MP kaamera toetab suurt megapikslite arvu, mis võimaldab erksaid detaile isegi siis, kui pilti suurendate.

  SmartPhoto

  DJI Mavic Air 2 funktsioonis SmartPhoto on integreeritud stseenituvastus, HyperLight ja HDR ühes režiimis optimaalsete tulemuste saavutamiseks. Stseenituvastus optimeerib erinevate stseenide jaoks erinevad kaameraparameetrid ja toetab viit kategooriat: päikeseloojang, taevas, rohi, lumi ja puud. [1]

  HyperLight optimeerib hämaras olukorras tehtud fotosid, põhjustades vähem müra ja paremat selgust.

  Tugevates valgustingimustes parandab HDR märkimisväärselt dünaamilist ulatust, kohandades säriparameetreid ja kihilisi kaadreid erksamate, kvaliteetsete fotode saamiseks.

  HDR Panoraam

  • Kaamera: Mavic Air 2-l on sensor, mis toetab Quad Bayeri tehnoloogiat, tagades suurema dünaamilise ulatuse ja värvitundlikkuse.

  • Stabiliseerimine: täiustatud kolmeteljeline pöördenurk stabiliseerib iga võtet. See tähendab eriti usaldusväärseid fotosid ja videoid isegi tuulistes tingimustes.

  Intelligentsed funktsioonid

  • Kinemaatiliste kaadrite jäädvustamine: Mavic Air 2 ühendab võimsa kaamera intelligentsete võtterežiimidega suurepäraste tulemuste saavutamiseks. Loominguline aerofotograafia pole kunagi varem olnud nii lihtne.
  • FocusTrack: Tänu FocusTrackile on professionaalse kvaliteediga kaadrite loomine imelihtne. See hõlpsasti kasutatav intelligentsete jälgimisrežiimide komplekt sisaldab Active Track 3.0, Spotlight ja Point Of Interest 3.0, mis võimaldab teil oma loovust kasutada maksimaalselt.
  • Spotlight 2.0: Lennutage pingevabalt, kui kaamera jääb selle mugava režiimi korral objektile lukku. Valige lihtsalt objekt ja lennutage.
  • ActiveTrack 3.0: Objektide jälgimine takistusi vältides on sujuvam kui kunagi varem, kasutades DJI ActiveTrack-tehnoloogia uusimat versiooni. Parema teekonna määramise ning kadunud subjektide kiirema ja täpsema ennustamisega hoiab see tehnoloogia teie objekti kaadri keskel, isegi kui nad liiguvad näiteks puu taga.
  • POI 3.0: POI 3.0 parandab POI 2.0 võimalusi, eriti tasapindade tuvastamist. Kui POI 2.0 võib jälgimise ajal eesmärgi kaotada, siis see täiustatud funktsioon seda ei tee. POI 3.0 on nüüd võimeline ka objekte, näiteks inimesi, autosid ja paate, dünaamiliselt jälgima.
  • 8K Hyperlapse: Mavic Air 2 toetab Hyperlapse 8K-s, võimaldades teil väänata aega ja ruumi eriti vapustavate materjalide jaoks. Mis kõige parem, saate selle võtte saavutada ilma keeruka järeltöötluseta. Valige režiimide Free, Circle, Course Lock ja Waypoint vahel, valige võttekoht ja ülejäänu teeb rakendus DJI Fly.
  • QuickShots: Jäädvustage kinemaatilisi videoklippe QuickShotsiga automaatselt. Ainult mõne vajutuse abil kavandab ja lendab Mavic Air 2 professionaalse kvaliteediga salvestamiseks keerulise lennutee. Lisage muusika, efekte ja filtreid ülimalt intuitiivsete lugude mallidega, et saaksite oma meistriteost otse sotsiaalmeedias jagada. Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

  Ocusync 2.0

  OcuSync 2.0 videoülekandekaugus on kuni 10 km ja see võib edastada ka 1080p FHD eraldusvõimega otseülekannet otse drooni kaamerast. Nautige rohkem vabadust seiklemiseks ja rohkem konkreetsust selle täiusliku kaadri jaoks. [3]

  2.4/5.8GHz automaatne kahel sageduse vahel ümberlülitamine.

  Aku ja lennutamine

  Viibige õhus piisavalt kaua, et saada täiuslik jäädvustus muljetavaldava akukestvusega kuni 34 minutit ja tõmmake eeposlikke kiireid kaadreid spordirežiimis maksimaalse lennukiirusega 68 km/h. [5]

  Takistuste vältimine

  Mavic Air 2 tunnetab oma ümbrust kolmes suunas: eest, tagant ja alt. Abituli suurendab nähtavust ning takistuste vältimise süsteem annab lisaturvalisust, et saaksid nihutada aerofotode piire.

  • Ees: Visuaalsensor on täpne kuni 22m kaugusele
  • Taga: Visuaalsensor on täpne kuni 23,6m kaugusele
  • All: Visuaalsensor, infrapunasensor. Abituli aitab drooni visuaalselt positsioneerida, ohutult maanduda ning hoiab drooni õhus nähtaval. Võimalik manuaalselt sisse ja välja lülitada.
  • APAS 3.0 piloodi abisüsteem kasutab arendatud kaardistamistehnoloogiat sujuvaks jälitamiseks ja usaldusväärseks takistuste vältimiseks keerulistes stsenaariumites. Takistuste vältimine ja automaatne lennuplaneerimine on võrreldes eelnevate generatsioonidega lennutamise ohutust tõstnud.

  DJI Fly äpp

  APAS 3.0 piloodi abisüsteem kasutab arendatud kaardistamistehnoloogiat sujuvaks jälitamiseks ja usaldusväärseks takistuste vältimiseks keerulistes stsenaariumites. Takistuste vältimine ja automaatne lennuplaneerimine on võrreldes eelnevate generatsioonidega lendamise ohutust tõstnud.

  Lisavarustus

  • Pult: Uue disainiga pult on muljetavaldava 240 minutilise aku tööajaga [7] ja sellel on ergonoomiline disain mugavamaks haardumiseks. Uus klamber muudab nutitelefonide kinnitamise kiireks ja lihtsaks, samas kui integreeritud antennid parandavad märkimisväärselt kasutajakogemust.
  • ND Filtrid: ND Filtrid: Mavic Air 2 saab kasutada 2 ND filtri komplekti, mis aitavad kontrollida säriaega ja pakkuda loovaid lahendusi. Filtrid ND 16/64/256 aitab säriaja seadmistamiseks ja ekstreemsemates valgustingimustes. ND 4/8/32 komplekti abil saad elavaid ja erksaid pilte ka madala ISOga. [8]

   

  1. SmartPhoto režiimis tehtud fotod on 12MP resolutsiooniga
  2. 8K resolutsiooni saab kasutada vaid Free ja Waypoint režiimides
  3. Otsevaates ning FCC tingimustele vastavalt (ainult USA). Maksimaalne lennuraadius on saadud signaali tugevust arvestades. Lenda alati kohalikke reegleid ja seaduseid arvestades ja hoia droon endale nähtaval
  4. Osad riigid ei toeta 5,8Ghz sagedust
  5. Lennuaeg saadud lennutates 9° nurga all, kiirusel 5.1 m/s, tuulevabalt
  6. APAS 3.0 ja FocusTrack ei ole saadaval resolutsioonides: 4K/60/50/48fps, 2.7K/60/50/48fps, 1080p/240/120fps
  7. Aku tööaeg mõõdetud Android nutitelefoniga segajatevabas keskkonnas
  8. ND16/64/256 filtrid on Fly More Combos komplektis kaasas. ND4/8/32 filtrid müügil eraldi

  CP.MA.00000178.0

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Mini droon
  Professionaalne droon
  Mudel
  DJI Mavic Air 2
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  2.7K HDR
  4K
  4K Ultra HD HDR
  FHD
  FHD HDR
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Kontrolli vahemik
  kuni 10 km
  Lennuaeg
  kuni 34 minutit

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool