Droon DJI Mini 2

  Droon DJI Mini 2

  459,00 €
  KM-ga
  EELTELLIMUS (Küsi info!)
  CP.MA.00000312.03
  Lennuaeg31 min
  Lennukauguskuni 4 km
  Kaamera2.7K, 4K, FHD
  Video mäluToetab
  Laadimisaegkuni 1 tund
  Mudel
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  NB! Drooni DJI Mini 2 kasutamiseks tuleb alla laadida rakendus DJI Fly. Rakenduse kasutamiseks peab olema nutiseade:

  Apple: kas iOS 10.0 või uuema operatsioonisüsteemiga

  Android: Android 6.0 või kõrgema operatsioonisüsteemiga; nutiseade peab olema 64-bitise ARM protsessoriga. Hetkel ei toeta rakendus Android 10 beetaversiooni Rakendus ei ühildu Android seadmetega, mis kasutavad 32-bitist protsessorit

  Täpsema ühilduvate nutiseadmete nimekirja leiab SIIT

  Droon DJI Mini 2 Pange oma hetked lendama

  Imekerge reisidroon

  Kui palju kaalub Mini 2? Droon DJI Mini 2 kaalub 249g mis tähendab, et umbes sama palju kui õun – mahub peopessa! Kompaktne ja mugav Mini 2 on teie ideaalne reisikaaslane, muutes teie mälestuste jäädvustamise maagiliseks!

  Väike aga võimas

  Tänu intuitiivsetele ja täiustatud funktsioonidele mis on pakitud kompaktsesse vormid annab DJI Mini täieliku vabaduse ükskõik kus ja kuidas soovite oma mälestusi talletada. Kas pildistate-filmite mahajäetud rannas või jäädvustate lõbusa perekonna kokkutuleku üksikasju, Mini saab kõigega hakkama.

  Võimekas

  See võib olla väike, kuid temas on väga palju jõudu. Kuna aku kestab maksimaalselt kuni 31 minutit (ideaaltingimistues) annab DJI Mini täiusliku kaadri komponeerimiseks piisavalt aega. Mini 2 suudab vastu pidada 5. taseme tuulele ja tõusta õhku maksimaalselt 4000 meetri kõrgusele, nii et teie filmimaterjal on stabiilne ka siis, kui lennutate mööda tuulist rannajoont või matkate Alpi mägedes.

  OcuSync 2.0 videoülekanne

  Avastage oma maailma piiranguteta. Mini 2 toetab kuni 1-2 km HD-videoedastust ja ta suudab ületada mitmeid erinevaid häireid, mis annab teile võimaluse lennutada kaugemale ja näha selgemini.

  Muljetavaldav pildikvaliteet

  12MP ja  4K / 30 kaadrit sekundis video ja 3-teljelise mootoriga gimbaliga tagab Mini 2 vapustava pildikvaliteedi, mis on ühtlaselt sujuv, hoolimata sellest, kui millised seiklused droonipiloot otsustab ette võtta.

  Mini 2 4x suum

  Unistuste võtte jaoks pole vaja nii lähedale minna. 4x digitaalne suum muudab erineva kauguse ja kompositsiooniga kaadrite saavutamise ohutumaks ja mugavamaks.

  QuickShots

  Vaid mõne puudutuse abil salvestab ja filmib DJI Mini automaatselt professionaalsel tasemel videoid, et neid otse sotsiaalmeedias jagada. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenum droonilennutaja, aitab DJI Fly rakendus luua heliribade ja filtritega muljetavaldavaid tulemusi.

  Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang, Panorama

  Valige laia nurga, 180 ° ja sfääri panoraami ja muude pildi- kui ka videoirežiimide hulgast ning DJI Mini 2 teeb kõik ülejäänud, jättes teile vaid väga hea elamuse, mis sõpradega jagada.

  Täiustatud foto

  DJI Fly rakendusel on intelligentne sisseehitatud fotode optimeerimine. Rakendus suurendab pärast foto allalaadimist automaatselt pildikvaliteeti, mille tulemuseks on eredad värvid ja detailid. Lihtsustage oma loovust pilvede vahel ja jagage hämmastavaid kaadreid kiiresti.

  Lihtsustatud lend lummava sisu jaoks

  DJI Mini 2 optimeerib hoolikalt kasutajakogemust ja intelligentseid funktsioone. Tänu nutikale koju naasmisele, automaatsele õhkutõusmisele ja täpsele hõljumisele on töö sujuvam ja turvalisem kui kunagi varem. Kui mänguväljak on taevas, on võimalused lõputud.

  Fly Spots

  Kas pole kindel, kuhu lennutada? Stardi välja mõtlemine ei pea enam peavalu tegema. Planeerige oma teekond DJI Fly rakendusega ette ja võite kohata isegi mõnda teist aerofotograafia harrastajat.

  QuickTransfer

  Kui Mini on teie nutitelefoni lähedal, avaneb DJI Fly rakendus automaatselt ning sünkroonige valitud fotod ja videod aadressil 20 MB / s. (Need andmed saavutatud 5,8 GHz sagedusalas. QuickTransfer-funktsiooni kasutamisel 2,4 GHz sagedusel maksimaalne allalaadimiskiirus on 6 MB / s.)

  CP.MA.00000312.03

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Mini droon
  Professionaalne droon
  Mudel
  DJI Mini 2
  DJI Mini 2 Fly More Combo
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  FHD
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Kontrolli vahemik
  kuni 4 km
  Lennuaeg
  kuni 31 min

  Eriviited

  MPN
  CP.MA.00000312

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool