RCPlanet osta Droon DJI Mini 3 Pro Tallinnas

  Droon DJI Mini 3 Pro

  829,00 €
  KM-ga
  On olemas
  CP.MA.00000488.01
  Lennuaegkuni 47 min
  Lennukauguskuni 25 km
  Kaamera2.7K, 4K, FHD
  Video mäluToetab
  Laadimisaegkuni 1 tund
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Droon DJI Mini 3 Pro

  Droon DJI Mini 3 Pro - Väga väike, kuid ülivõimas DJI Mini 3 Pro ühendab endas nii võimsust kui kompaktseid mõõtusid. Kaalu juures vähem kui 249 grammi, parendatud ohutusparameetritega, vastab see mitte ainult kõikidele seadusandluste nõuetele, vaid on ka oma seerias kõige ohutum. [1]. Omades kaamerat maatriksiga 1/1.3 tolli ja muid edendatud omadusi, lükkab droon ümber kõik teie ettekujutused sellest, mida tähendab lennata Mini´l.

  • Vähem kui 249 g [1]
  • Takistuste avastamine 3 suunas
  • Video 4K HDR
  • Patarei tööaeg suurem [2]
  • Vertikaalvõtted
  • FocusTrack

  Kompaktne ja tootlik

  Mini 3 Pro välisilmet on oluliselt uuendatud ja optimiseeritud, et piloot saaks igast lennust maksimaalse tootluse. Tänu suurtele propelleritele, korpuse aerodünaamilisele kaldele ja takistuste avastamise võimsale süsteemile õnnestus suurendada lennu aega ja tõsta ohutust.

  Kaasajastatud vedrustus pakub laiemat pöörlemisulatust. See tagab mugava filmimise madala nurga all ja tõelise vertikaalvõtte, avades sellega loomingule lõputud võimalused. Uue drooni väljatöötamisel mõeldi läbi uue konstruktsiooni iga detail, viimaks Mini varem tundmata kõrgustele.

  Pane asjad kokku ja teele!

  Blogijatele ja muudele, pidevas liikuvuses, sageli reisivatele loomeisiksustele, muutub Mini 3 Pro kasutamine õhuvõtete jaoks paljude probleemide lahenduseks. Kuna enamikes riikides ei nõua vähem kui 249 g kaaluv droon selle registreerimist ametlike võimude juures.[1] Kokkupandav ja kompaktne konstruktsioon võimaldab samuti võtta seda kaasa matkale, randa või nädalavahetusele. Olge valmis innustuse või sobiliku juhuse tekkimisel filmima hingerabavaid kaadreid.

  Imeline aeg lennus

  Filmi ja ava endale veelgi rohkem sind ümbritsevas maailmas. Selles aitab sind uus suurendatud lennuajaga droon. Nüüdsest moodustab see maksimaalselt tervelt 34 minutit. Intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro on nüüdsest veelgi kergem, kuid piisavalt võimas, rahuldamaks kõiki sinu vajadusi õhuvõtetel.

  Kui kuulute nende inimeste hulka, kes soovivad igas lennus ületada võimaluste piire, on DJI ette näinud ka selle. Uuendage intellektuaalse lennupatarei püsivara Plus tasemeni ja suurendage lennuaega 47 minutini.[2]

  Kas see on filmitud Mini´l?!

  Lenda päeval ja öösel!

  Märkige ja fikseerige kaamerale valguse ja varju peent mängu. Suunduge julgelt pikale reisile ja filmige nii päeval kui öösel. Õhtune videvik ei sega teil filmida selgelt, seda ülemäärase "mürata". Nautige igat hetke ja igat stseeni, säilitades isiklikke loomepõhimõtteid ja viies ellu oma ideid. Lihtsalt usaldage Mini 3 Pro, see aga tasub teile heldelt teie jõupingutuste eest.

  See on tõepoolest Pro!

  DJI Mini 3 Pro töötab suurepäraselt kõige erinevamates valgustuse tingimustes, seega olete alati valmis loominguks. CMOS-maatriks mõõtudega 1/1,3 tolli sai kahekordse isikliku ISO-tähenduse ja toetab otsest video väljundit HDR´i.[3] Igat kujutist on täiendatud laiendatud dünaamilise ulatusega, näitamaks rohkem detaile nii valguses kui varjus.

  Nautige aerofotovõtete parimaid standarte tänu suurte pikslitega maatriksile 2,4 mkm ja diafragmale f/1,7. Teie kaadrid paistavad veelgi reaalsematena, isegi kui filmite halvas valgustuses.

  Õigesti tehtud aerofotovõte

  Suudate tõsta teie poolt tehtud meediakontendi uuele tasemele, kui kasutate lausa rabavaid videoid 4K HDR[3] režiimis ja fotosid lahendusega 48 Mp RAW vormingus. Isegi juhul, kui teid ja teie vaatajaid suurendatakse, rabab iga kujutise enneolematu selgus. Samuti võite aeglustada sündmuste käiku, samal ajal kui maailm liigub endiselt dünaamiliselt edasi. Selles aitavad teid muljetavaldavad aeglustatud videod vormingus 1080p/120fps.

  Värvid väljaspool piirangute piire

  Režiim D-CinelikeColor aitab operaatoril saada rohkem visuaalset infot. Tänu sellele lahendusele näete rikkalike värvivõimalusi ja saavutate suuremat paindlikkust toimetamisel.

  Meelerahu kvadrokopteri juhtimisel

  Erineval kõrgusel lendamise ajal tegutsege drooni intellektile lootes. DJI Mini 3 Pro sai takistuste aktiivse avastamise integreeritud süsteemi ja video ülekande stabiilse edendatud tehnoloogia.

  Takistuste avastamine kolmes suunas

  Uut kvadrokopterit DJI Mini 3 Pro võib käesoleval hetkel julgelt nimetada Mini seerias kõige ohutumaks. Sellele on ette, taha ja alla paigaldatud kahekordsed videoandurid. Sellel on täiesti uut vormi korpus, mis lubab anduritel töötada laiemas kauguste ulatuses ja tõsta lennu ohtust.

  APAS 4.0 uuendatud süsteem

  Neljanda põlvkonna edendatud süsteemid abiks piloodile (APAS 4.0)[4] suudavad avastada drooni lennutsoonis olevaid objekte reaalaja režiimis. Täiendavalt soodustab seda, et DJI Mini 3 Pro möödub kergusega takistustest, seda isegi keerulistes lennuoludes.

  Stabiilne ja kindel töö mistahes kohas

  DJI Mini 3 Pro võib uhkustada video edastamise lipulaeva süsteemiga DJI O3 režiimis. Tagab otseülekande 1080p/30fps kuni 12 km kaugusel [5] Filmige linnavaateid või loodusmaastikke. Kõikjal tagatakse teile selge ja kindel otsesaade.

  Nautige sujuvat lendu ja vastuvõtlikku juhtimissüsteemi tänu uutele DJI RC-N1 või DJI RC kaugjuhtimispultidele. Mõlemad mudelid pakuvad video edastamiskiirust 18 Mbps signaali ülimadala viivitusega 120 ms.

  Jagage momentaalselt suurepäraseid kaadreid

  Saate filmida unikaalseid kaadreid ja jagada neid sõna otseses mõttes käigu pealt. DJI Mini 3 Pro pakub intellektuaalfunktsioonide laialdast spektrit, mistõttu saate lisada efektseid detaile ja ilmutada loomingulist lähenemist mistahes videomaterjalile.

  Tõeline vertikaalvõte

    

    

   

  Samuti võite proovida filmida portreerežiimis. Ühe puudutusega võib ümber lülituda albumirežiimist portreerežiimi. Kaamera stabilisaatori parendatud konstruktsioon lubab vedrustusel pöörata 90° võrra, mistõttu ei tule teil otsida kompromissi kujutise kvaliteedis. Tõeline vertikaalvõte annab teile detailiseeritud fotod, mis on hetkega valmis sotsiaalvõrkudes avaldamiseks.

  MasterShots
  MasterShots - see on tõeline leid algavale piloodile, kes tahab pildistada õhust. Teil piisab vaid valida võtteobjekt ning Mini 3 Pro täidab järjestikku mitu toimingut ja manöövrit, loomaks kvaliteedi poolest kinematograafilised videokaadrid. Just seetõttu meeldib funktsioon paljudele ja seejuures mitte ainult algajatele.
  FocusTrack[6]
  Kasutage FocusTrack režiimi, loomaks üllatavaid kaadreid dünaamilistest süžeedest. Selles režiimis võib kasutada igaks juhtumiks sobilikke funktsioone: ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 и PointofInterest 3.0. Need on loomenatuuri jaoks kolm kõige võimsamat töövahendit.
  Hyperlapse
  Vaid mõni puudutus lubab teil kiirendada ajakulgu ja luua rabavaid videokaadreid hüperlaps või timelaps režiimis. Salvestage sõidukite liikumist või liikuvaid pilvi. Lisage oma videoklippidele dramatismi elemente.
  Digital Zoom
  Kasutage 4-kordset digisuumimist, lähenemaks oma võtete objektile. See lubab teil probleemideta salvestada stseene sellest, keda filmite, häirimata looma erilise vajaduseta.

   

  Panorama

  Kasutage "Panoraam" režiimi funktsioone - "Lainurkkaamera", "180 kraadi", "Vertikaalne võte" ja "Sfäärpanoraam" - laiade maastike pildistamiseks ja panoraamkaardite loomiseks.

  Lainurkkaamera

  Andmete kiire edastamine

  Teie Mini 3 Pro on alati valmis teiega jagama oma loomesaavutusi, kuna selle süsteem toetab kõrgkiirusel laadimist Wi-Fi lülituse abil kiirusega kuni 30 Mbps.

  Avardage oma Mini võimalusi

  Kasutage DJI aksessuaare, mis on spetsiaalselt loodud Mini 3 Pro lennu- ja võttevõimalusteks.

  Märkused:

  • * Enne lendu uurige kohalikku seadusandlust ja reguleerivaid norme. Järgige rangelt nende nõudeid.
  • ** Kontrollitud ümbritsevas keskkonnas mudeli DJI Mini 3 Pro tootmise etapil. Reaalne kogemus võib erineda sõltuvalt ümbritsevatest tingimustest, kasutusest ja püsivara versioonist.
  • *** Kõik leheküljel olevad videod ja fotod on loodud ranges vastavuses kohaliku seadusandluse ja reeglitega.
  • **** DJI Mini 3 Pro tuleb enne lendu aktiveerida rakenduses DJI Fly.
  • 1. Drooni standardne kaal (sealhulgas intellektuaalne lennupatarei DJI Mini 3 Pro, microSD propellerid ja kaart). Reaalse toote kaal võib erineda sõltuvalt kasutavate materjalide erinevusest ja sõltuvalt välisfaktoritest. Mõnedes riikides ja regioonides drooni registreerimist ei nõuta. Enne kasutamist uurigekohalikku seadusandlust ja reegleid.
  • 2. Tähendus saadud alalisel kiirusel 21,6 km/h tuulevaiksetes tingimustes. Intellektuaalse lennupatarei kasutusel võib DJI Mini 3 Pro droon lennata kuni 34 minutit. Patareiga IntelligentFlightBatteryPlus (müüakse eraldi vaid mõnedes riikides) suureneb lennuaeg kuni 47 minutini, kuid drooni kaal suureneb sel juhul enam kui 249 g võrra.
  • 3. Video HDR ei toeta salvestust sagedusega enam kui 30 kaadrit sekundis.
  • 4. APAS 4.0 ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps ja 1080p/120fps.
  • 5. Kooskõlas FCC nõuetega takistusteta avatud ruumis.
  • 6. Režiim FocusTrack ei ole saadaval video salvestamiseks vormingutes: 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps, 1080p/60fps ja 1080p/120fps.
  CP.MA.00000488.01

  Lisainfo

  Tootaja
  DJI
  Tüüp
  Droon
  Kõik droonid
  Mini droon
  Professionaalne droon
  Mudel
  DJI Mini 3 Pro
  Mootori tüüp
  Harjadeta mootor
  Kaamera
  2.7K
  4K
  FHD
  HD
  Jah
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Jah
  Jälgimisžeziim
  On olemas
  Tagasi koju funktsioon
  On olemas
  Kokkupandav
  Jah
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Kontrolli vahemik
  kuni 25 km
  Lennuaeg
  kuni 47 min

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool