Gimbal DJI Osmo Pocket - Hobitoodete, mängu ja droonide pood Tallinnas
  • -39,01 €
Gimbal DJI Osmo Pocket

Gimbal DJI Osmo Pocket

319,99 € Säästmine 39,01 €
359,00 €
KM-ga
On olemas
CP.ZM.00000097.01
Sensor1/2.3” CMOS Effective pixels: 12M
ObjektiivFOV: 80° F2.0
ISOPhoto: 100-3200 Video: 100-3200
Video Reso4K Ultra HD, FHD
FailitüüpJPEG/JPEG+DNG MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Gimbal DJI Osmo Pocket

NB! Gimbal DJI Osmo Pocket - Kasutamiseks peab nutitelefonil olema USB-C (Android) või Lightning (Apple) pesa.

Sest elu on suur

Kuidas jäädvustada meeldejäävaid momente? Osmo Pocket on DJI väikseim 3-teljeline stabiliseeritud käes hoitav kaamera. Kompaktne ja intelligentne Osmo Pocekt muudab iga salvestatud momendi kinematograafiliseks mälestuseks. Osmo Pocketi abil saad vaid loetud sekunditega jagada oma elusündmusi kõikjal ja kõigile.

Hämmastavalt väike ning tõeliselt sujuv.

Osmo Pocket kasutab DJI väikseimat 3-teljelist mehaanilist käeshoitavat gimbalit. Sinu liigutusi reaalajas täpselt siludes muudab seade käest filmitud video filmilaadseks stseeniks.

Võimas tööriist piirideta kujutlusvõimele

Osmo Pocket muudab kõik su elusündmused suurepärasteks kaadriteks. Seade teeb 1/2.3 tollise sensori, 80° vaatenurga ja f/2.0 apertuuri abil suurepärase detailsusega fotosid.  Samuti suudab Osmo Pocket salvestada 4K/60FPS videot 100Mbps ning 12MP fotosid, kus piksli suurus on 1.55 μm

Asjadele uue pilguga vaatamine

Osmo Pocket esindab DJI lähenemist tänapäeva tehnoloogiale. Väikene seade on sama mugav iga päev kaasas kandmiseks, kui nutitelefon või rahakott, et saaksid igas olukorras filmida värinavabu kaadreid.

Mehaaniline gimbal

DJI insenerid lõid mikrosuuruses tootmisprotsessi, et toota DJI ajaloo väikseim 3-teljeline gimbal. Miniatuurne mehaaniline stabilisatsiooniplatvorm ja harjasteta mootorid annavad sujuva ja täpse gimbali kontrolli.

Hääletu jahutussüsteem

Müravabaks töötamiseks kasutab Osmo Pocket ventilaatoriteta passiivset jahutuslahendust, mis hajutab ühtlaselt kuumust, et tagada pikaajaline ja püsiva kvaliteediga töö.

Ühe käega kasutamiseks loodud

Libisemisvastane käepide on higistamiskindel, et pakkuda mugavat haaret. Sisseehitatud puuteekraan ja nupud pakuvat kiiret ja ühe käega toimivat kasutajakogemust, lubades sul valida režiime ja muuta sätteid vaid paari puutega.

Universaalne port

Universaalse pordiga Osmo Pocket aitab sul oma loovust arendada. Multifunktsionaalne laiendusliides ühendab Osmo Pocketi nii nutitelefoniga kui ka pidevalt kasvava valiku lisaseadmetega.

Loodud intelligentseks

Osmo Pocket ei ole vaid stabiilsete ja filmilike kaadrite tegemiseks. Tänu erinevatele intelligentsetele režiimidele nagu ActiveTrack, Motionlapse ja 3x3 Panorama, annab Osmo Pocket sulle võimaluse filmida muljetavaldavate efektidega, mida on võimatu vaid nutitelefoniga saavutada.FPVTaasloo kogu tegevus enda perspektiivist. FPV režiim jälgib gimbali orientatsiooni, et salvestada põnevaid kaadreid sujuva tulemusega.ActiveTrackKoputa jälgitavale objektile ekraanil, ning ActiveTrack hakkab teda intelligentselt jälgima. Minnes Selfie režiimi, läheb automaatselt tööle FaceTrack, mis hoiab sind alati pildi keskpunktis.3×3 Panorama3x3 Panorama režiimi abil saad teha detailseid ja selgeid perspektiivvaateid ja maastikupilte.MotionlapseEt mahutada ilus päev vaid ühte võttesse, muudab Timelapse režiim tunnid sekunditeks ning Motionlapse režiim lisab sellele sujuva kaamera liikumise, et lisada dramaatilist efekti.NightShotOsmo Pocket tuvastab automaatselt madala valgusega stseenid ning valgustab neid, et saaksid eredamad fotod ka pimedas. Samuti saad Pro režiimis teha ilma kolmjalata seadet käes hoides 2-3s pikkuseid pika säriajaga fotosid.

Mimo: Minu momendid

Osmo on loodud kõigile, kellel on oma lugu jutustada, mistõttu tuli DJI välja Mimo rakendusega. Rakenduse abil saad oma kujutlusvõime valla lasta töötlustööriistade ja erinevate template'de abil. Samuti pääsed ligi kogukonnale, mis annab sulle inspiratsiooni enda loo visuaalseks jutustamiseks.

Uus lugu, mida jutustada

Story režiim kasutab kombinatsiooni eelsalvestatud salvestusmustritest ja kaamera liigutustest, et aidata sul luua professionaalse kvaliteediga videot millal iganes sa soovid. Eksklusiivselt disainitud filtrid ja soundtrackid anavad su kaadritele unikaalse viimistluse. DJI Mimo on su kaaslane filmimisel, töötlemisel ja valminud filmi jagamisel.

Valikud edasijõudnutele

Osmo Pocket tõhustab fotograafiakogemust intuitiivsete funktsioonidega ning lubab täielikku kohandamist. Pro režiim laseb sul käsitsi muuta kaamera parameetreid nagu apertuur, ISO ja katikukiirus. Samuti laseb seade sul teha RAW formaadis fotosid ning D-Cinelike videoid, mis säilitavad suure detailsuse ja annavad rohkem võimalusi järeltöötluseks.

Robustne töötluskomplekt

DJI Mimo loodi kõikide tasemetega kasutajatele, et muuta nende sisu professionaalsemaks. My Story laseb sul oma videole tooni anda template'de, filtrite, muusika ja vesimärkidega vaid ühe vajutusega.

Suurenda enda loovust

Valik Osmo Pocketi lisaseadmeid pakuvad sulle veelgi rohkem võimalusi salvestada unustamatuid kaadreid.NB: 1. Testitud ilma telefoni ja lisaseadmete ühenduseta 2. Panoraame saab vaadata DJI Mimo rakenduses 3. Story mode ja D-Cinelike video on varsti saadaval DJI Mimo rakenduse uuendusega. 4. Seadet ei saa aktiveerida Android seadmetega, millel on Micro-USB ühenduspesa
CP.ZM.00000097.01

Lisainfo

Tootaja
DJI
Tüüp
Kaamera
Mudel
DJI Osmo Pocket

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 5 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool