Elektrilise tõukeratta Dualtron Ultra 2 Tallinnas

  Dualtron Ultra 2

  3 599,99 €
  KM-ga
  On olemas
  KSMM300
  Maks. kiiruskuni 100 km/t
  Sõiduraadiuskuni 120km
  Maks. kaal120kg
  Rehv11"
  LaadimisaegSõltub laadijast
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DUALTRON Ultra 2

  Vaatad järskude tõusude ning mägede poole ja mõtled elektrilise tõukeratta peale, mis need alistaks? Kui jah, siis Dualtron Ultra 2 on masin selleks tööks!

  DUALTRON Ultra 2 - Pika sõidu ning tõsise kiirenduse kõige uuemale Ultra mudelile annab 72V ja 35Ah aku, mis on suurem kui isegi enamusel elektrilirolleritel. Et seda kiirendusvõimekust saaks ka rakendada, on Ultra 2 mudelile paigutatud platvormi pikendus ehk jalatugi. Antud lisa laseb sõitjal mugavalt jalga toetada ning annab kiirendamisel kordades mugavama ning turvalisema postisiooni kui tavaliselt. Lisaks ei pea 2520Wh akuga muretsema ka sõiduulatuse pärast – seda on piisavalt! Uuendusena on Ultra 2 mudelile lisatud ka lisa LED tuled juhtraua sisse ning kokkuvolditav lenks, mis muudab masina kompaktsemaks. Antud kompatsus ei väljendu aga masina kaalus, mida on ligemale 40kg. Seega tuleb antud masinat ostest silmas pidada, et tassida on seda mõistlik kas lühikest aega või koos sõbra abiga. Kuid kes üldse tõukeratast tassib, see on ikkagi sõitmiseks! Eriti kui on tegu sellise “loomaga”, nagu seda on Dualtron Ultra 2.

  Elektrilise tõukerattaga sõites soovitame kanda kiivrite ning teisi kaitsemeid.

  Dualtron Ultra 2 garantii: tõukeratta kerele 2 aastat, akule 6 kuud või läbisõiduni 2000km olenevalt sellest, kumb täitub varem. Toote garantii kaotab kehtivuse, kui probleem on tekkinud kontaktil mistahes vedelikuga. Lõppkasutaja detailsed garantiitingimused leiab järgnevalt lingilt.

  KSMM300

  Lisainfo

  Tootaja
  MINIMOTORS
  Tüüp
  Elektriline tõukeratas
  Mudel
  Ultra 2
  Kiirus
  100
  Sõiduulatus
  120

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool