Elektrilise tõukeratta Dualtron X Tallinnas

  Dualtron X

  5 499,99 €
  KM-ga
  On olemas
  KSMM290
  Maks. kiiruskuni 100 km/t
  Sõiduraadiuskuni 150km
  Maks. kaal120kg
  Rehv13"
  LaadimisaegSõltub laadijast
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  DUALTRON X

  DUALTRON X - elektriline tõukeratas mida ei oska ka unes õigesti ette kujutada!

  Tegu on Minimotorsi line-upi kõige võimsama, suurema, raskema, pehmema ning robustsema masinaga. Esmapilgul võiks arvata, et tegu polegi enam ehk elektrilise tõukerattaga. Pigem on see masin mikstuur mootorrattast, tulnukate õhulaevast ning ehk natuke ka tõukerattast. Kaaludes ligi 60kg ning sõites kuni 150km kaugusele, võib selle ebamaise sõidukiga ette võtta mis iganes lennuka sõidu. Stabiilse sõidu ning kiirendused tagab Dualtron X masinale kinnitatud lenksuamort. Nähtavuse ees hoolitsevad mitmed LED tuled nii külgedel, ees ja ka taga! Iga inimene arvaks, et antud tõukeratast pole ju ometi võimalik kokku voltida! Kuid ei, me peame teid kurvastama või hoopis rõõmustama, Dualtron X mudelit saab lenksust kokku voltida! Siiski tassida me seda teil ei soovita, vähemalt üksi kindlasti mitte!

  Dualtron X mudel on lisaks kõigele muule varustatud ka ülimalt pehmete ning kvaliteetsete amortidega, mille sarnaseid vähemalt meile teadaolevalt ühelgi teisel elektrilisel tõukerattal kasutusel pole.

  Unusta Kaboo Wolf Warrior, Techlife X9, Nanrobot D6+, Zero 11X või mõni teine “suurem” tõukeratas. SUUR on see, kus on Dualtron X!

  Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

  Dualtron X garantii: tõukeratta kerele 2 aastat, akule 6 kuud või läbisõiduni 2000km olenevalt sellest, kumb täitub varem. Toote garantii kaotab kehtivuse, kui probleem on tekkinud kontaktil mistahes vedelikuga. Lõppkasutaja detailsed garantiitingimused leiab järgnevalt lingilt.

  KSMM290

  Lisainfo

  Tootaja
  MINIMOTORS
  Tüüp
  Elektriline tõukeratas
  Mudel
  X
  Kiirus
  100
  Sõiduulatus
  150

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool