• -300,00 €
RCPlanet osta Elektriline tõukeratas Ultron X2 Tallinnas

Elektriline tõukeratas Ultron X2

1 799,00 € Säästmine 300,00 €
2 099,00 €
KM-ga
EELTELLIMUS (Küsi info!)
X2
Maks. kiiruskuni 65 km/t
Sõiduraadiuskuni 50 km
Maks. kaal120 kg
Rehv10"
Laadimisaegumbes 6-8 tundi
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Elektriline tõukeratas Ultron X2

Elektriline tõukeratas Ultron X2 - Uudsus Euroopa turul – suure võimsusega tõukeratas – Ultron. Mootori  võimsus muudab kiirenduse lihtsamaks, energiat seejuures liigselt tarbimata. Elektritõukeratta omadused sobivad nii linna kui ka maastikule. Ultron X2 on kaheveoline, Maastikul 2*1200 W, 3-käiguline, püsikiiruse hoidjaga. Linnas liikumine – lubatud kiirus on 25 km/h, mootori võimsus piiratud 1000w-ni, et saaksite ohutult sõita. Maastikuseades saab 3. kiirusel jõuda kiiruseni kuni 65 km/h. Ühe laadimisega saab sõita kuni 50 km. Hüdrauliline ketaspidur, 10-tollised rattad, amortisaatoritega vedrustus – muudavad sõidu Ultron X2-ga mugavaks. Laadimisaja vähendamiseks võite osta lisalaadija. Väga hea valik hinna ja kvaliteedi osas selles segmendis!

Tegemist on “tõsise” elektrilise tõukerattaga, mis ei jäta teid hätta ka maastikul. Sõidumugavus on väga hea. Ratas on varustatud suurte ja laiade 10-tolliste õhkrehvidega, millele on lisaks väga tõhus vedrustus esi- ja tagarattal. Lai jalus, reguleeritav roolisamba kõrgus võimaldavad valida mugavama sõiduasendi ning võims mootor annab rattale hea läbivuse ka rasketes oludes. Tänu efektiivsetele hüdraulilistele ketaspiduritele on pidurdusteekond väga lühike.  Sarnaselt kõigile elektrilistele tõukeratastele on ka see ratas kokkupandav. Kokkuklapitavad on ka käepidemed.

Electric Scooter ehk elektriline kokkupandav tõukeratas on tasakaalukas ja peen abivahend mugavaks liiklemiseks. Enamus elektrilisi tõukerattaid on mõeldud eelkõige siledatel teedel sõitmiseks kuid leidub ka selliseid, mis ei jää hätta ka maastiku läbimisel. Nii võid nautida enda igapäevatoimetusi – käia poes ja tööl või niisama ringi kruiisida! Elektriline tõukeratas on ideaalne abivahend lühemate vahemaade kiireks läbimiseks ja ummikute vältimiseks.

Tehnilised andmed

  • Mootor: 60V/2x 1200 W
  • Kandevõime: 120 kg
  • Maksimaalne kiirus: kuni 65 km/h
  • Sõiduulatus ühe laadimisega: ca kuni 50 km (ECO)
  • Velje mõõt: 10 tolli
  • Aku laadimisaeg: 6-8 tundi
  • Aku: 60V/21Ah
  • Kaal: 35 kg
  • Mõõtmed: 1250 x 620 x 1280 mm
  • Maksimaalne tõusunurk 35-40°

Ultron X2 garantii: masinale 2 aastat ning akule 6 kuud. Kuluosad garantii alla ei lähe. Toote garantii kaotab kehtivuse, kui probleem on tekkinud kontaktil vedelikuga.

X2

Lisainfo

Tootaja
Ultron
Tüüp
Elektriline tõukeratas
Mudel
X2
Kiirus
65
Sõiduulatus
50

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool