Inokim Ox Hero

  Inokim Ox Hero

  1 599,99 €
  KM-ga
  On olemas
  4744441013453
  Maks. kiirus45 km/t
  Sõiduraadiuskuni 40 km
  Maks. kaal120 kg
  Rehv10"
  Laadimisaegkuni 7 tundi
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Inokim Ox Hero

  INOKIM Ox Hero - Kindel kvaliteet - INOKIM. Elektrilised tõukerattad on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid viise. Võrreldes autoga on elektrilise tõukerattaga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast. See sai ajendiks tuntud tõukerataste tootjale Inokim arendamaks välja uut mudelit Inokm OX.

  See on tõukerataste seas “SUV” nö elektriliste tõukerataste maastur, mis on valmis tööd rügama nii linnas asfaldil kui ka metsateel. Tagumise ratta sees pesitsev 800W mootor ja võimas liitium-ion aku võimaldavad OX Herol jõuda kiiruseni 45KM/h ja sõiduulatuseni kuni 50KM. Selline tõukeratas oma omanikku juba häbisse ei jäta. Kui sellest jääb väheks, on olemas ka suurema akuga mudel OX Super, mille sõiduulatuseks on 80 KM.

  Tagumise ratta disainimisel saadi inspiratsiooni reaktiivmootorist, et rõhutada OX’i jõudu.

  OX’i vedrustust tehes leiutati selleks täiesti uus reguleeritav süsteem, mis ka patenteeriti. See süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: kõrgemale tõstes on sõit pehmem (halva pinnase korral) ning madalamale lastes on on tõukeratas stabiilsem ja sobilikum suuremate kiiruste jaoks. Ühel küljel asuv vedrustus on eriline nii kujult kui ka värvilt. OX’i disain ja väljanägemine on inspireeritud praegusest trendist automaailmas ja peegeldavad tema unikaalseid sõiduomadusi. Inokimide spidomeetri ekraan ja elektrooniline gaasihoob on üks kõige mugavamaid kogu tõukerataste maailmas.

  Erinevalt teistest tõukeratastest, millel asub gaasihoob nimetissõrme all, on Inokimi arendusmeeskond viinud selle pöidla alla. See välistab kogemata piduri ja gaasi segamini ajamise ja on üldiselt loogilisemas kohas.  LCD ekraanilt on näha kiirus, odomeeter, käik, trip ja aku olek.

  Samuti on võimalik kolme nupu ja ekraani abil muuta järgmiseid seadeid: püsikiiruse hoidja, automaatne välja lülitamine (kui mingit aega tõukeratast ei liigutata) ning tulede ja ekraani valgustus. Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

  4744441013453

  Lisainfo

  Tootaja
  Inokim
  Tüüp
  Elektriline tõukeratas
  Mudel
  Ox
  Kiirus
  45
  Sõiduulatus
  40

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool