Evolve Elektrirula GTR Bamboo All Terrain - Elektritranspordi pood
  • Uus
RCPlanet osta GPAD Elektrirula Blade Elektriliikurite pood Tallinnas

Evolve Elektrirula GTR Bamboo All Terrain

1 899,00 €
KM-ga
On olemas
SBEV201
Maks. kiiruskuni 36 km / t
Laadimisaeg2 tundi
Sõidu-ulatuskuni 30 km
Kasutaja kaal:Kuni 100 kg
Kiirusastmeid4
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Evolve Elektrirula GTR Bamboo All Terrain

Evolve Elektrirula GTR Bamboo All Terrain - Bamboo GTR on oma võimekuse, ehituskvaliteedi ning mugavuse saanud just nimelt klassikaliselt muskelautolt. Ülimaid emotsioone pakub see masin tänu aastatepikkusele rulalaudade ehituskogemusele, mis on ühendatud kõige viimase tipptehnoloogiaga.

Evolve välja töötatud Power Flex tehnoloogia ning 18650 Li-ion aku cellid pakuvad kuni 50km sõiduulatust, mis muudab iga sõidu unanäoliselt lõputuks kruiisiks pilvepiiril. Mitmeid uuendusi on saanud ka Evolve juhtimispult, mis annab suurepärase kontrolli rula kiirenduse ja pidurduse üle. Bamboo GTR pakub oma sõitjale ka kahe mootori kombinatsioonina ülivõimsat 3000W sõidukogemust.

Kui peaks olema soovi võtta oma rula kaasa lennureisidele, siis pole ka see enam mureks. Evolve on spetsiaalselt selle jaoks loonud nö lennusõbraliku aku, mis on sobilik lennukisse kaasa võtmiseks NB: Enne akuga lennule minekut, konsulteerige lennufirmaga antud olukorda.

Võimalik on ka oma sõitude täpne jälgimine ning sõpradega jagamine. Selleks pole tarvis teha rohkemat, kui tõmmata alla Explore by Evolve app. Lisaks eelnevale on võimallik Bamboo GTR mudelil vahetada tänavarattad ka maastikurataste vastu. Selle jaoks on olemas spetsiaalne tänavarataste komplekt, kus kõik vahetuseks tarvilik olemas on.

Evolve Bamboo GTR mudelit saab kasutada mitmes eri sõidurežiimis, mis on sobilik nii algajale, edasijõudnule, kui ka hulljulgele. ECO režiim on sobilik neile, kes otsivad rahulikku kulgemist ning pikka sõitu. Lülitades ennast ümber PRO režiimile, võid tagatulesid näidata nii mõnelegi kaasliiklejale. Lülitades sisse aga spetsiaalse GTR režiimi, saad rulast välja pressida uskumatud tippkiirused ning võimekuse ronida üles kasvõi maailma nr 2 kõige järsema nurgaga tänavast. Uus-Meremaal asuv Baldwini tänav on 37% tõusunurgaga ning GTR mudelid on selle vallutamisega kord juba hakkama saanud! Täpselt näeb seda katsetust siit videost, alates 23:10 – https://www.youtube.com/watch?v=vQQ-FxI5DRo

Kui ükski eelnevatest sõidurežiimidest pole aga päris õiged teile, saate Evolve appis seadistada enda vajadustele vastava režiimi. Valige endale appis sobilik kiirusaste, aktiveerige režiim ning valige puldil CUST režiim. Nüüd on teie laud valmis just teie poolt valitud spetsifikatsioonidega sõiduks.

Sõites elektrilise rulaga, soovitame kanda kiivrit ning kaitsmeid.

SBEV201

Lisainfo

Tootaja
Evolve
Tüüp
Elektrirula
Mudel
GTR Bamboo
Kiirus
35
Sõiduulatus
30

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 11 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool