GPAD Elektrirula Evo Max - Hobitoodete ja Elektritranspordi pood Eesti
  • Uus
RCPlanet osta GPAD Elektrirula Evo Max Elektriliikurite pood Tallinnas

GPAD Elektrirula Evo Max

799,99 €
KM-ga
On olemas
SBMK310
Maks. kiiruskuni 40 km / t
Laadimisaegkuni 6 tundi
Sõidu-ulatuskuni 35 km
Kasutaja kaal:Kuni 120 kg
Maks. tõusunurkKuni 15 kraadi
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

GPAD Elektrirula Evo Max

GPAD Elektrirula Evo Max - Evo Max on Gpad’i elektriliste rulade tippmudel, mis arendab vajadusel hullumeelseid kiiruseid. Tavalise Evoga võrreldes on Evo Maxil rohkem kõike, mis ühe elektrirula veerema paneb: suurem aku, suuremad rattad, võimsamad mootorid ja sellest kõigest tulenevalt suurem tippkiirus.

Evo Maxil on 10 cm rattad, mis vähendavad vibratsiooni ja parandavad haakuvust, mis on selle rula puhul vägagi vajalik omadus. Samas muudavad suuremad rattad kiirendust vähem järsuks, kuid selle pärast ei tasu muretseda. Nimelt on kahe rula ratta sees peidus kaks mootorit, mis koos annavad nominaalvõimsuseks 1000W. Seda on küllalt, et iga natukenegi vähem kogenud rulasõitja avastaks gaasi andnuna, et rula on tema alt juba kuhugi põõsasse lennanud. Evo Max ei tee nalja. See on tohutult võimekas rula, mida tuleb kasutada tasa ja targu.

Evo Maxil on küllaltki suur aku, võimaldades ökonoomselt sõites sõita korraga 35km. Samuti on see rula saanud ette ja taha tuled, mis teevad sõtja teistele liikujatele nähtavamaks. Tuled teevad ka pimedas sõitmise palju mugavamaks.

Kõigi vähem kogenud sõitjate õnneks, saab Evo Maxiga ka rahulikult sõita. Nimelt on võimalik puldist määrata erinevaid kiirus astmeid, püsikiiruse hoidjat, näha kiirust ja akut.

Sõites GPadi elektrirulaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

SBMK310

Lisainfo

Tootaja
GPad
Tüüp
Elektrirula
Mudel
Evo Max
Kiirus
40
Sõiduulatus
35

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 11 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool