RCPlanet osta GPAD Elektrirula Evo Max Elektriliikurite pood Tallinnas

  GPAD Elektrirula Evo Max

  799,99 €
  KM-ga
  On olemas
  SBMK310
  Maks. kiiruskuni 40 km / t
  Laadimisaegkuni 6 tundi
  Sõidu-ulatuskuni 35 km
  Kasutaja kaal:Kuni 120 kg
  Maks. tõusunurkKuni 15 kraadi
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  GPAD Elektrirula Evo Max

  GPAD Elektrirula Evo Max - Evo Max on Gpad’i elektriliste rulade tippmudel, mis arendab vajadusel hullumeelseid kiiruseid. Tavalise Evoga võrreldes on Evo Maxil rohkem kõike, mis ühe elektrirula veerema paneb: suurem aku, suuremad rattad, võimsamad mootorid ja sellest kõigest tulenevalt suurem tippkiirus.

  Evo Maxil on 10 cm rattad, mis vähendavad vibratsiooni ja parandavad haakuvust, mis on selle rula puhul vägagi vajalik omadus. Samas muudavad suuremad rattad kiirendust vähem järsuks, kuid selle pärast ei tasu muretseda. Nimelt on kahe rula ratta sees peidus kaks mootorit, mis koos annavad nominaalvõimsuseks 1000W. Seda on küllalt, et iga natukenegi vähem kogenud rulasõitja avastaks gaasi andnuna, et rula on tema alt juba kuhugi põõsasse lennanud. Evo Max ei tee nalja. See on tohutult võimekas rula, mida tuleb kasutada tasa ja targu.

  Evo Maxil on küllaltki suur aku, võimaldades ökonoomselt sõites sõita korraga 35km. Samuti on see rula saanud ette ja taha tuled, mis teevad sõtja teistele liikujatele nähtavamaks. Tuled teevad ka pimedas sõitmise palju mugavamaks.

  Kõigi vähem kogenud sõitjate õnneks, saab Evo Maxiga ka rahulikult sõita. Nimelt on võimalik puldist määrata erinevaid kiirus astmeid, püsikiiruse hoidjat, näha kiirust ja akut.

  Sõites GPadi elektrirulaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

  SBMK310

  Lisainfo

  Tootaja
  GPad
  Tüüp
  Elektrirula
  Mudel
  Evo Max
  Kiirus
  40
  Sõiduulatus
  35

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool