GoPro HERO8 Black Spordikaamera - Seikluskaamerate pood Tallinnas

GoPro HERO8 Black Spordikaamera

429,99 €
KM-ga
On olemas
CHDHX-801-RW
Video4K 60FPS
Foto12MP
Aku1220mAh
Maks. resolutsioon3840x2160
WiFiJah
GPSJah
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

GoPro HERO8 Black Spordikaamera

GoPro HERO8 Black Spordikaamera - Saage tuttavaks - HERO8 Black! Kõige mitmekülgsem ja vankumatum HERO kaamera üldse. Uus efektiivsem disain mahutab kaamera ülihästi taskusse ning lisade vahetamine toimub tänu sisseehitatud volditavatele kõrvadele ainult hetkega. Lisana saada olevate meediaümbriste abil saad lisaks veel kinnitada valgustuse, professionaalse audio ning eraldi LCD ekraani oma kaamera külge.Samuti ei puudu Hypersmooth 2.0 stabilisatsioon, mis on nüüd ka aegluubis!

Efektiivne disain

Uuenenud disaini abil mahutub kaamera lihtsamini taskusse ning volditavad kõrvad võimaldavad lisasid vahetada vaid hetkega. Uus küljeluuk võimaldab akut vahetada lihtsamini, ning kaitsev lääts on nüüd 2x tugevam kui varem.

HERO8 Black meediaümbrised

Vlogijad, professionaalsed filmijad, ning alustavad suunamuutjad saavad teha rohkem kui kunagi varem tänu kergesti lisatavate moodulitega nagu valgustus, mikrofon, LCD ekraan ja palju muud. Lihtsalt lisa kaamera ümber meediaümbris ning vii oma videod järgmisele tasemele.

HyperSmooth 2.0

Sujuv tehti just veel sujuvamaks. GoPro HERO8 Black pakub 3 erinevat stabilisatsiooni taset - Aktiivne, Kõrge ja Võimendatud (On, High, Boost), et saaksid parima stabilisatsiooni ükskõik mida tehes. Olgu selleks siis kõige laiem vaatenurk, aegluup või soovid hoopis lihtsalt filmida kõige sujuvama HERO kaameraga, mis kunagi tehtud. Hypersmooth töötab kõikides resolutsioonides ja kaadrisagedustel ning GoPro rakendus pakub ka horisondi loodi panekut.

TimeWarp 2.0

Salvesta ülistabiilseid timelapse videoid ükskõik mida tehes. Nüüd muudab TimeWarp automaatselt kiirust vastavalt Sinu liikumisele, valgusele ja stseenile. Sa saad isegi aeglustada video tavapäraseks videoks - parimate hetkede talletamiseks - ning siis video tagasi kiirendada.

Live Burst

Salvesta 1,5 sekundit enne ja pärast oma kaadrit, et saaksid hiljem valida ühe ning kõige ideaalsema kaadri. Või teha hoopis ägeda jagatava video.

Night Lapse Video

Salvesta ägedaid timelapse ka öösel - 4K, 2.7K 4:3, 1440p või 1080p - kõik on juba kaameras töödeldud.

Digitaalsed läätsed

Parima pildi kadreerimine on sama lihtne kui üks vajutus ekraanil. Vali lihtsalt, kas Narrow, Linear,Wide või SuperView (Kitsas, Tavaline, Lai ja Superlai).

Otseülekanne 1080p kvaliteedis

Edasta otseülekandena ülisujuvat Hypersmooth 1080p pilti oma sotsiaalmeedias läbi GoPro rakenduse ning salvesta samal ajal kogu materjal oma SD kaardile.

Häälkäsklused

Juhi oma kaamerat hääle abil - 14 käsku nagu “GoPro, take a photo”. Isegi kui kaamera on välja lülitatud, saad öelda “GoPro, turn on”. GoPro HERO8 Black oskab inglise, hiina, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, korea, portugali, vene, hispaania ja rootsi keelt.

Täiendatud tuulemüra vähendamine

Naudi selget ja teravat helikvaliteeti tänu uuele kaamera ees asuvale mikrofonile ning täiustatud tarkvarale, mis tuulemüra välja filtreerib.

RAW kõikides fotorežiimides

RAW ehk töötlemata foto pakub kõige suuremat paindlikkust järeltöötluseks peale foto salvestamist. Nüüd olemas ka timelapse ja sarifotode puhul.

Eelsalvestatud seadepaketid

GoPro HERO8 kaameras on kohe olemas neli erinevat seadete paketti - Standard, Aktiivne (Activity), Kinolik (Cinematic) ja Aegluup (Slow-Mo).Samuti saad teha veel lisaks 6 enda preseti, et erinevate olude jaoks erinevad seaded oleks vaid ühe puudutuse kaugusel.

Ekraani kiirnupud

Paiguta ikoonid oma ekraanil nii nagu Sulle vaja on - nii saad kiiresti just endale olulisi parameetreid muuta.

Intuitiivne puutetundlik ekraan

Kui Sul on nutitelefon, siis tundub GoPro HERO8 väga tuttav. Kolm peamist režiimi ning efektiivsemaks tehtud seadete menüü teevad navigeerimise ülilihtsaks.

Puutetundlik zoom

Ole tegevusele lähemal. Kadreeri perfektselt, lihtsalt puudutades ekraani.

Portree orientatsioon

Salvesta oma fotosid ja videoid portree orientatsioonis - ideaalne Instagrami story'de jaoks.

Aegvõte

Hüppa aga kaadrise! Aegvõte teeb selfide ja grupifotode tegemise lihtsaks.

Lühikesed klipid

Salvesta 15 või 30 sekundilisi klippe, mis on jagamiseks ideaalse pikkusega.

Vastupidav + veekindel

Jaga seiklusi, mida oma telefoniga jäädvustada ei saa. GoPro HERO8 Black on vastupidav, veekindel kuni 10 meetri sügavuseni ja alati valmis väljakutseteks.

Kvaliteetne 4K60 + 1080p240 video

Vapustav video resolutsioon, vägevad kaadrisagedused ja super aegluup kombineerituna Hypersmooth stabilisatsiooniga - GoPro HERO8 on meie parim kaamera seni!

8x aegluup

Ülikõrge kaadrisagedus 1080p240 - koos Hypersmooth stabilisatsiooniga - lubavad tegevust 8 korda aeglasemalt mängida. Et näeksid igat detaili täies hiilguses.

100Mbps bitikiirus

Salvesta väga kvaliteetset videot kuni 100 Mbps. Tulemus on vapustav!

HEVC videoformaat

Säästa ruumi oma SD kaardil. Kasuta HEVC koodekit, mis vähendab faili suurust jättes kvaliteedi samaks.

GPS + liikumisandurid

GPS salvestab Sinu asukoha, kõrguse ja kiiruse. Et jagada oma ülimaid numbreid, kasuta GoPro rakenduses GPS kleebiseid.

Näo, naeratuse, pilgutamise ja stseeni tuvastus

GoPro HERO8 saab aru kui Sa oled näoga kaamera poole, naeratad, pilgutad silmi ja palju muud. Rakendus kasutab seda infot, et valida välja Sinu parimad momendid ning teeb neist ägeda video.

GoPro rakendus

Rakendus võimaldab Sul juhtida oma kaamerat distantsilt, alustada ja lõpetada salvestust ning laadida oma salvestusi alla. Lisaks saad töödelda ühte või mitut klippi ning neid jagada - seda kõike oma telefonist käigu pealt.

Automaatne varundamine pilve koos GoPro PLUS’iga

Lae oma fotod ja videod pilve - automaatselt. GoPro PLUS laseb seda kõike teha ka käigu pealt läbi mobiili, et ükski hetk ei läheks kaotsi.

Kiirlaadimine

Seiklused ei oota, ning ka Sina ei peaks ootama. Eraldi müüdav Supercharger kiirlaadija laeb aku 38% kiiremini täis.

Sobib GoPro kinnituste ja lisadega

Kinnita kehale, pea külge või hoia käes - GoPro HERO8 sobib üle 45 eri lisaga. Et saaksid jutustada oma lugu eri nurkade alt.

CHDHX-801-RW

Lisainfo

Tootaja
GoPro
Tüüp
Seikluskaamera
Mudel
HERO8
Värv
Must
Foto
12MP
Video
2.7K
4K
720p
960p
1080p
1440p

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 2 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool