GoPro HERO7 Must Seikluskaamera - Hobitoodete ja droonipood Tallinnas

GoPro HERO7 Must Seikluskaamera

349,99 €
KM-ga
On olemas
CHDHX-701-RW
Video4K 60FPS
Foto12MP
Aku1220mAh
Maks. resolutsioon3840x2160
WiFiJah
GPSJah
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

GoPro HERO7 Must Seikluskaamera

GoPro Hero7 Must Seikluskaamera on hetkel kõige uuem, võimekam ning innovaatilisem seikluskaamera nende tooteportfellis. Väikesemõõduline kaamera suudab filmida videot maksimaalselt 4K resolutsioonis ja seda kuni 60 kaadrit sekundis, et liikumine videos oleks sujuv. Lisaks sellele on pildi stabiliseerimist parandatud märkimisväärselt ehk eraldiseisva stabiliseeria (gimbali) võib rahumeeli koju jätta. Lisaks videole saab kaameraga tavapäraseid kuni 12 megapikslilisi fotosid teha ning kasutada seejuures ka sarivõtet. GoPro Hero 7 Black on veekindel ning tänu oma kummist kattele ei tee väiksem kukkumine kaamerale liiga ehk tegemist on ühe tõsise seikluskaameraga, mis sobib kaasa võtmiseks igale poole.

HyperSmooth stabiliseerimine

GoPro Hero 7 Blacki üks kõige suurem uuendus on sisse ehitatud stabiliseeria ehk kaamera suudab sinu liikumist ette aimata ning tänu sellele pilti märgatavalt stabiilsemana hoida. Varem on sellise tulemuse saavutamiseks vaja läinud eraldiseisvat stabiliseeriat nagu näiteks Karma Grip.

Protune täpisseadistamine

Soovid kaamera seadeid täpselt nii paika panna nagu sulle meeldib? GoPro Hero7 Black seda just võimaldab ehk kontrollida saab näiteks ISO, teravust, värve ja palju muud. Protune avab kaamera täieliku potensiaali, et videod ja fotod oleks professionaalse kvaliteediga ning hiljem hästi järeltöödeldavad.

Portreerežiim

GoPro Hero7 Black kaameraga on võimalik videot ning pilte teha ka portree režiimis. Keera vaid kaamera vertikaalsesse asendisse ning hakka looma sisu, mis sobib ideaalselt Instagrami või teistesse sotsiaalmeedia kanalitesse.

Hääljuhtimine

Kaamera mugav kasutamine muutub veel paremaks hääljuhtimisega. Öeldes kaamerale näiteks "GoPro, start recording" saad hakata videot salvestama või "GoPro, take a photo" saad hoopiski teha foto ilma ühelegi nupule vajutamata.

Veekindlus

Kaamera on ilma ühegi korpuseta kuni sügavuseni 10m veekindel. Lisavarustusena on saadaval sukeldumise korpus SuperSuit, mis tõstab veekindluse kuni 40 meetrini.

Superfoto

GoPro Hero7 Black´i inteligentsed algorütmid suudavad kasutaja tehtud fotosid automaatselt paremaks muuta. Kaamera suudab teha müra vähendamist, värvide parandamist või hoopiski HDR efekti lisamist.

Resolutsioonid

Maksimaalselt toetab Hero7 Black 4K resolutsioonis video salvestamist. Piltide tegemisel on maksimaalne resolutsioon 12 megapikslit ning kasutada saad sarivõtet, mille kiiruseks kuni 30 kaadrit sekundis.

  • 4K kuni 60 fps
  • 2.7K kuni 120 fps
  • 1440p kuni 120 fps
  • 1080p kuni 240 fps

FOV

  • Standard Linear FOV: 24.4mm
  • Standard Wide FOV: 16.5mm
  • Standard SuperView FOV: 15.1mm

Otseülekanne

Esmakordselt saab GoPro Hero7 kaamerast lihtsasti teha otseülekande näiteks Facebooki ning samal ajal selle salvestada ka mälukaardile.

TimeWarp Video

GoPro Hero 7 Black´i üheks põnevaks re˛iimiks on TimeWarp video, millega saad teha ülistabiilseid aegvõttes videoid otse kaameras ilma ühegi järeltöötluseta. Pikad tegevused muutuvad nii kergesti jagatavateks lühikesteks hetkedeks, et parimad elamused jääks meeldejäävalt talletatud.

8x Slo-Mo Video

Filmides 1080p resolutsioonis võimaldab Hero 7 Black kasutada aegluubis filmimist. Selle re˛iimiga suudab kaamera kuni 240 kaadrit sekundis videot salvestada, mida saab aeglustada kuni 8 korda.

Lihtne puuteekraan

GoPro Hero7 Black kaameral on 3 põhire˛iimi lihtsalt määratavate seadistustega, mida saad kõiki muuta 2" puuteekraanilt kaamera tagaküljel. Lisaks sellele saab ekraanilt kasutada ka zoomimist, et tabada täpselt see objekt pildile või videole mida soovid (vaid teatud re˛iimides).

Foto taimer

Kogu kokku sõbrad, pane kaamera foto tegemise re˛iimi, aktiveeri taimer ning saad suurepärase grupifoto.

Jagamine liikvel olles

Sinu fotod ja videod liiguvad automaatselt nutiseadmes olevasse GoPro rakendusse, et saaksid neid kiirelt sobivas sotsiaalmeedia kanalis jagada.

GPS informatsioon

Jälgi oma kiirust, distantsi ja muud. Lisa oma videodele GoPro Hero7 rakenduses infoväljad, et näidata kui kiiresti, kui kaugele ja kui kõrgele sinu tegevused sind viisid.

QuikStories

Hero 7 Black saadab automaatselt sinu pildid ja videod GoPro Hero7 rakendusse, mis muudab nad lõbsateks ja kergesti jagatavateks videodeks koos muusika ja effektidega (QuikStories vajab GoPro ja Quik rakendust, mis on saadaval tasuta iOS ja Android seadmetele).

Pilvevarundus

GoPro Plus tellimusega saad piiramatu hulga pilte ja kuni 250GB videosid laadida pilve, et vabastada kaamera või nutiseadme mälu uute seikluste tarbeks.

Aktiivne mürasummutus

Hero 7 Black´i kolm mikrofoni suudavad automaatselt filtreerida välja tuule, vibratsiooni ning muud mürad, et heli kvaliteet oleks võimalikult hea.

Raw fotod

Soovid fotosid järeltöödelda? Sellise võimaluse annab kaamera RAW funktsioon, mis salvestab foto andmetesse parameetrid, mille abil on hilisem järeltöötlus tunduvalt parem kui tavalise foto puhul.

HEVC video

Hero 7 Black kaameras saad kasutada HEVC salvestus formaati, et muuta suured failid poole väiksemaks kvaliteeti mitte kaotamata.

Lisavarustus

Hero 7 Black ühildub rohkem kui 30 erineva kinnituse ja lisaga, et saaksid salvestada erinevates tingimustes.

GoPro Hero7 rakendused

GoPro ja Quik rakendused võimaldavad sul pilte ja videosid jagada ning töödelda otse nutiseadmes (Android/iOS). GoPro Quick on saadaval ka süle- ja lauaarvutile (Windows/Mac). GoPro HERO7 Hõbedane Seikluskaamera GoPro HERO8 Black Spordikaamera

CHDHX-701-RW

Lisainfo

Tootaja
GoPro
Tüüp
Seikluskaamera
Mudel
HERO7
Värv
Must
Foto
12MP
Video
2.7K
4K
720p
960p
1080p
1440p

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 3 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool