• -3,00 €
RCPlanet - osta - Föön Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 - Eestis

Föön Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

39,99 € Säästmine 3,00 €
42,99 €
KM-ga
On olemas
BHR5081GL
  • Võimas 1800 W föön
  • Reguleeritavad kiiruse- ja kuumuseseaded
  • Ioontehnoloogia ja külma õhu funktsioon
  • Õhku koondav otsak
  • Ülekuumenemise kaitse
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Föön Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Föön Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 - Väga kompaktne ja kerge föön kiireks kuivamiseks. Mahub kätte kätte ja sobib hästi reisimiseks.

Turboventilaator tagab püsivalt tugeva õhuvoolu

Unikaalne kaarjas ventilaatori laba ja õhukanali disain, mis põhineb lennukimootorite turbiinide põhimõtetel, vähendab õhuvoolu võimsuskadu ja suurendab oluliselt selle kiirust. Võimas mootor tagab võimsa õhuvoolu, mis aurustab niiskuse kiiresti ilma kõrgeid temperatuure nõudmata.

Mugav temperatuur juuste kaitsmiseks

Temperatuuri tuvastatakse 60 korda sekundis ja tulemus saadetakse otse mikroprotsessorisse, et reguleerida õhutemperatuuri reaalajas ja kontrollida stabiilset temperatuuri 57 ℃ juures. Arukas temperatuurikontroll hoiab ära juuste kahjustamise ja säilitab terve sära.

Kiiresti kuivav, juukseid kahjustamata. Hea enesetunne enne raske tööpäeva

Kõik föönid ei suuda saavutada kuivatuskiirust 6,1 g/min*. Tugev õhuvool tagab niiskuse kiire aurustumise, vähendades juuste kuivatamisele kuluvat aega nii hommikul kui õhtul

Siledamad ja läikivamad juuksed

Sisseehitatud ionisaator suudab võimsa õhuvooluga eraldada kuni 50 miljonit negatiivset iooni, et vähendada staatilist elektrit, vältida sasipuntra teket, siluda juuksekutiikulasid ja anda juustele luksuslik läige. Ionisaator soodustab ka kiiret ja õrna kuivamist, et hoida teie juuksed terved.

Suurem kontroll juuste kuivatamise üle. Mugavuse huvides salvestage temperatuuriseaded

Võimaldab vabalt lülituda kuuma ja külma õhu vahel ning paremini juhtida õhuvoolu kiirust. Lihtsalt lülitage föön sisse ja valige mugava õhuvoolu tagamiseks kolme temperatuuri seadistuse vahel. Kasutatud temperatuur salvestatakse automaatselt ja lülitatakse sisse järgmisel kasutamisel.

Mugav ja puutetundlik kate

UV-kate on määrdumiskindel ja meeldiv puudutada, mistõttu on kuivatit mugav käes hoida.

Vähem müra juuste kuivatamisel

Õhuvoolu takistust on vähendatud, muutes kuivati ​​vaiksemaks. See föön meeldib teile ja teie perele tänu selle vähendatud müratasemele ja võimsamale õhuvoolule.

Arvukad ülekuumenemiskaitsed suurendavad ohutust

NTK andur tuvastab väljuva õhu temperatuuri reaalajas. Valitud ülitäpsed elemendid võivad temperatuuriläve ületamisel automaatselt aktiveerida ülekuumenemiskaitse ja lülitada toite välja. Äärmuslikel juhtudel põleb kaitsme ohutuse tagamiseks läbi

Tehnilised andmed:

- Huulepulga pikkus: keha pikkus võrdub huulepulga pikkusega (Dior Lip Tattoo).

- Suur õhuvool 20 m/s: maksimaalne õhuvool madala temperatuuriga režiimis, mõõdetuna nimipingel prooviõhukanali ja katseseadme õhu sisselaskeava vahelisel 10 cm kaugusel.

- Intelligentne temperatuuri juhtimine 57 °C juures: temperatuuride erinevus oli ±8 ℃ proovi testimisel erinevatel ümbritseva õhu temperatuuritingimustel ja erinevatel õhuvoolukiirustel, kasutades standardset 53-punktilist temperatuuritestrit, samas kui testimiseks seadistatud ümbritseva õhu temperatuur oli 15 ℃ /20℃/25℃/30℃, seadistati õhuvoolu kiirus kõrgele/madalale konstantsel temperatuuril 57°C ja temperatuuriandur asetati fööni õhukanalist 10 cm kaugusele.

- Kuivamiskiirus 6,1 g/min: väärtus mõõdeti temperatuuril 24,3 ℃, õhuniiskusel 52%, suure õhuvoolu ja kuuma õhu režiimil ning katselapp asetati testitava seadme õhukanalist 10 cm kaugusele. Katse viidi läbi vastavalt GB/T 23106-2008 jaotises 6.7 täpsustatud meetodile.

- 50 miljonit negatiivset iooni: väärtust mõõdeti nimipingel, kui föön oli seatud suurele õhuvoolule ja külmale õhule 10 cm kaugusel proovi õhukanali ja testeri õhu sisselaskeava vahel.

- Toote mõõdud: 135 × 77 × 215 mm (koos otsikuga)

- Pinge: 220V

- Võimsus: 1600W

- Sagedus: 50 Hz

Netokaal: 498 g (koos õhuotsikuga)

Komplektatsioon:

- Föön

- Otsik

- Juhend

BHR5081GL

Lisainfo

Tootaja
Xiaomi
Tüüp
Föön
Mudel
Föön Ionic
H300

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool