FY-A2000 3-teljeline Kahe käe-gimbal - FPV ja droonide pood Tallinnas
  • -179,01 €
FY-A2000 3-teljeline Kahe käe-gimbal

FY-A2000 3-teljeline Kahe käe-gimbal

419,99 € Säästmine 179,01 €
599,00 €
KM-ga
On olemas
FY-A2000-D

Ühildub Sony A7, Panasonic GH4,GH5 ning ka Canon 5D seeria kaameratega.

 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

FY-A2000 3-teljeline käsi-gimbal

FY-A2000 3-teljeline käsi-gimbal - Alpha seeria 3 teljega stabilisaator annab sulle ideaalse lahenduse stabiilsete videote ja fotode jaoks. Võimaldab igaühel olla profesionaalne videograaf.

Kandevõime kuni 1.9kg, mugav tasakaalustussüsteem, ühilduvus paljude kaameratega.

Tänu liikuvale teljele on raskuskeskme leidmine imelihtne. Kandevõime 0.4kg kuni 1.9kg raadiuses kohandab stabiliseeriv mootor ennast automaatselt ise ilma, et peaks parameetreid muutma. Ühildub Sony A7, Panasonic GH4,GH5 ning ka Canon 5D seeria kaameratega. Tänu lihtsale disainile on kere ning käepideme eemaldamine lihtne, mis annab võimaluse tulevikus stabilisaatorit täiendada. Lihtsasti kohandatav ühe käega kasutamisest kahe käe režiimile, lahendab ära iga olukorra. Time-Lapse fotograafia funktsioon võimaldab "kokku pressida" aega, aidates kasutajal jäädvustada hämmastavaid kaadreid, mida muidu inimese silmaga näha ei oleks. Auto-Rotation funktsioon ja automaatne katiku funktsioon Alpha seeriatel teeb dünaamilise time-lapse fotograafia lihtsamaks. Karbis kaasas olev katikukaabel ühendab omavahel kaamerat ja gimbalit. Kaabel kontrollib katiku ja zoomi nuppu, ühtlasi saab ka kasutada läbi Feiyu mobiili rakenduse automaatse võtte funktsiooni, time-lapse jaoks.

Innovatiivne optimiseerimise algorütm

Innovatiivne ja suure jõudlusega kiip aitab gimbalil töötada suurema jõudlusega. Mootori pöördemoment on tugevam. Uus optimiseerimis algorütm säästab koondatud jõudlust, samalajal mootor kohandab ennast automaatselt, et tegutseda eri raskustega kaameratega, ilma, et sa peaks ise parameetri sätteid muutma.

360 kraadi pöörlevad kolm telge, ilma piiranguteta.

Tänu kontaktrõngastega mootoritele töötab gimbal 360 kraadi raadiuses, ilma piiranguteta.

Liikuva telje kasutusele võtmine teeb tasakaalu reguleerimise lihtsamaks ja mugavamaks.

Kasutajasõbralik reguleeritav telg koos tugeva mehaanilise tundlikusega, aitab Alpha2000 saavutada täpse balansi, kui kasutad erineva raskusega kaameraid. Kolm 1/4 tollist liidest on ühilduvad erinevate lisadega, mis sisaldavad sama liidest, näiteks kolmjalg. Ühildub ka "cold shoe" adaptriga, millel on LED täitevalgus,välklamp,pehme valgus ja teised valguse režiimid. Paindlik valgustäiendus ning valguse peegldamine madala valgusega kaadrite jaoks.

Funktsiooni nupp

Intregeeritud 4 suunaline juhtkang, lubab sul muuta telje nurka kõikides suundades ja saada täpset tagasisidet, saad saavutada dünaamilise, sujuva läätse liikumise.

12 tunnine aku kestvus.

Alpha seeria gimbalid tulevad kahe Li-ion akuga: 18650, ideaalsetes oludes kestab gimbali aku kuni 12 tundi.

Aku

Aku mudel : 18650, 2200mAh, 3,7V. (üks positiivne ülaots, teine negatiivne ülaots). Akut saab laadida välisest toitest tänu Micro USB pesale ( aku on täielikult laetud kui LED muutub punasest siniseks) või saab ka laadida läbi laadija.

Paigaldamine

Kaamera saab paigaldada nii vasakule kui paremale poole liigutades kallutav telge vasakule või paremale. Kui liigutada läätse edasi, soovitame paigutada kaamera vasakule poole, et jääks ligipääs HDMI, katiku kontrolli, kõrvaklappide, mikrofoni pesade jmt jaoks.

Balanseerimine

Liigutades kiirplaati edasi ja tagasi saab balanseerida kallutavat telge horistonaalses suunas. Liigutades kangi kolmanda telje juures saab leida kaamera raskuskese ja siis lukustada kruvidega kolmas telg.

Mootori võimsuse seadistamine

Automaatse tuvastamise algorütm valib ise sobiva võimsuse, et hoida eri raskusega kaameraid stabiilselt paigal. Gimbal valib jõudluse ilma, et peaksid ise mootori seadistusi muutma.

Laiendatud liidesed

Sisaldab kolme 1/4 tollist kruvi pesa A2000 gimbalil (üks paaniva telje peal, teine pistikupesa juures, kolmas käepideme all)

FY-A2000 Põhi funktsioonid kasutajale:

  • Gimbali käivitamine
  • Tarkvara uuendamine läbi arvuti (praeguse seisuga ühildub ainult Windows-iga)
  • Algus ja lõpp punkti sättimine käsitsi Time-lapse jaoks ( autotomaatne pääramise funktsioon)
  • Telgi saab lukustada igasse asendisse
  • Fookuse kontrollimine ja pildi tegemine läbi gimbali (katik peab olema ühendatud)
  • Ajastud fotograafia (katiku kaabel peab olema ühendatud)
  • Feiyu rakenduse kasutamine tarkvara uuendusteks, parameetrite sättimiseks ja kaugjuhtimiseks
  • Puldi teel juhtimine 4m raadiuses, kui ühendus on loodud     
FY-A2000-D

Lisainfo

Tootaja
FeiyuTech
Tüüp
Gimbal
Käsi gimbal
Käsistatiiv
Mudel
FY A2000

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 2 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool