FuriousFPV Stealth Long Range 2.4G 25/200/500 / 800mW Video Saatja

  FuriousFPV Stealth Long Range 2.4G 25/200/500 / 800mW Video Saatja

  49,90 €
  KM-ga
  EELTELLIMUS (Küsi info!)
  FURSTEALTH-LR24G-VAR
  Sisendpinge7,4 V - 25,2V
  Toiteallikas5V Kaamerale
  Väljundvõimsus25-800mW
  Kaal8,5 g
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  FuriousFPV Stealth Long Range 2,4 GHz VTx Video Saatja - kauged silmapiirid ootavad teid!

  FuriousFPV Stealth Long Range 2,4 GHz VTX Video Saatja - kauged silmapiirid ootavad teid! Viige oma FPV piirid kaugemale horisondi kaugusele uhiuue ja kaugele ulatuva 2,4 GHz VTx FPV-ga. Parim lahendus FPV kaugliinidel. Tuginedes eelmiste 5,8 GHz süsteemide tohutule edule, siseneb FuriousFPV 2,4 GHz väljale, pakkudes mitmekülgset VTx-d, mille valikuvõimsus on vahemikus 25–800 MW äärmuslikule lennuulatusele, mis suudab pakkuda ainult 2,4 GHz. 2,4 GHz VTx pakub ultra-selge videosignaali suurepärase signaaliläbilaskvusega. Pakub mitmeid võimalusi (16) 2,4 GHz kanalite vahel.

  Lisaks tänu kergele ja kompaktsele paigutusele, mis sisaldab videoekraani kaitseks metallist ekraani. Pakub FuriousFPV 2,4 GHz VTx ideaalset lahendust kauglende sooritavatele FPV pilootidele. Laiendatud sisendpingega 7,4-25,2 V, sisseehitatud BEC 5V @ 2A koos LC-filtriga RBG LED-plaadiga, et anda tagasisidet kanali väljundi ja võimsuse kohta, on FuriousFPV VTX 2,4 GHz mitmekanaliline elektrijaam, mis pakub maksimaalset paindlikkus FPV lendude puhul.

  FuriousFPV 2,4 GHz VTx on pikaajaline piloot, mis on VTx videoväljundi äärmuslik äärmuslik valik, mis pakub suurepäraseid omadusi ja funktsionaalsust, kerge ja kompaktne paigutus. FuriousFPV 2,4 GHz VTx sobib ideaalselt mitmele FPV draiverile ja on valmis suurendama oma lendude arvu FPV-s horisondi kaugusele ja kaugemale.  

  Video Saatja Omadused

  FuriousFPV Maksimaalne vahemik kuni 2,4 GHz

  Erinevalt süsteemidest, mille sagedus on 5,8 GHz, laiendab sagedus 2,4 GHz maksimaalselt vahemikku. Mis ei ole tavapäraste süsteemide puhul saadaval 5,8 GHz sagedusega väiksemate häirete või tundlikkusega. 2,4 GHz pakub paremat video levikut ja tagab suurepärase video kvaliteedi ja ulatuse, et saavutada FPV maksimaalse lennu taset.

  Analoogsignaal viivitamata

  Analoogsignaali abil ei ole Furious FPV 2,4 GHz VTx-l videohäireid, pakkudes sujuvat ja selget videosignaali lendude optimeerimiseks FPV-s.

  Universaalne väljundvõimsus

  Valikus 25 mW, 200 mW, 500 mW ja 800 mW väljundvõimsusega. Võimaldab Furious FPV reguleerida valikut, mis võimaldab valida ideaalse väljundvõimsuse sõltuvalt FPV vajadustest.

  FuriousFPV Video Saatja 16 sagedus kanalit FPVFreedom

  Pakkudes 16 täielikku 2,4 GHz kanalit, saate valida kanali, mis kõige paremini peegeldab teie FPV lendu. Pakkudes madalaimat signaali mürataset täiusliku videosignaali jaoks.

  Ulatuslik sisendpinge vahemik

  2S kuni 6S LiPo võimsusega 2,4 GHz Furious VTx pakub maksimaalset vabadust pinge valimisel. Võimaldades eriti laia sisendpinge vahemikku, mis vastab teie FPV süsteemi vajadustele ja nõuetele.

  FuriousFPV Video Saatja Sisseehitatud BEC koos LC filtriga maksimaalse selguseks.

  Integreeritud 2A / 5V BEC-ga on Furious 2,4 GHz Furious FPV varustatud LC-filtriga. Tagab video selguse optimaalse videosignaali jaoks nii lennu ajal kui ka reisimisel.

  Valgustage öösel sisseehitatud LED-porti

  Kasutades (2) integreeritud LED-porte, pakub Furious FPV 2,4 GHz VTx võimalust töötada LED-plaadiga, võimaldades teil kohandada oma FPV droni välimust nii päeval kui ka öösel.

  FuriousFPV Video Saatja Pardal olev LED-ekraan RBG

  Kasutades RBG LED-ekraani, pakub Furious FPV 2,4 GHz VTx selget värvi tagasisidet mW võimsuse, kanali valiku ja rohkem, et saavutada maksimaalset häälestus.

  Kompaktne ja kerge disain

  Põnev FPV 2,4 GHz VTx, mille kogumass on 8,5 g. Väga kompaktne paigutus on võimalik paigaldada peaaegu igale FPV dronile. Saavutamata jõudlust või võimsust - ideaalne FPV disain.

  FuriousFPV Video Saatja Tõeline VTx juhtimine FC kaudu

  Furious FPV 2,4 GHz VTx pakub järgmise püsivara versiooni kaudu täielikku kontrolli lennujuhtimise FC kaudu, pakkudes kõrgeimat funktsionaalsust ja lihtsust.

  FURSTEALTH-LR24G-VAR

  Lisainfo

  Tootaja
  FuriousFPV
  Tüüp
  VTX
  Mudel
  Stealth Long Range

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool