Syma X20 must kõrgust hoidev mini droon

  Syma X20 kõrgust hoidev mini droon

  36,50 €
  KM-ga
  Otsas
  SX20-BLK
  Lennuaeg8 min
  Lennukaugus100 m
  KaameraEi ole
  Laadimisaeg50 min
  Värv
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Syma X20 kõrgust hoidev droon

  RCPlanet osta Syma X20 kõrgust hoidev mini droon Hobimaailm

  Syma X20

  Miniatuursete mõõtmetega ja ülikerge multikopter mis mahub peopesale, kuid üllatab oma kiiruse ja võimekusega. Ideaalne lennumasin tubastesse tingimustesse! Tänu 2,4GHz puldile sobib kopter ka õues lennutamiseks. 6-suunaline güroskoop tagab kopteri stabiilsuse ja võimaldab täpset juhtimist.Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!


  Akrobaatiline võimekus

  Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma X20 helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

  Miniatuursete mõõtmetega ja ülikerge multikopter mis mahub peopesale, kuid üllatab oma kiiruse ja võimekusega. Ideaalne lennumasin tubastesse tingimustesse! Tänu 2,4GHz puldile sobib kopter ka õues lennutamiseks. Kogenumad lennutajad saavad selle kopteriga oma oskusi veelgi täiendada, tehes vigurlende toolide ja laudade vahel või selleks spetsiaalselt ettevalmistatud rajal. Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust. 6-suunaline güroskoop tagab kopteri stabiilsuse ja võimaldab täpset juhtimist. Syma X20 drooni sees olev baromeeter võimaldab kopteril hoida kõrgust, mis omakorda muudab juhtimise lihtsamaks. Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend. Syma X20 väikeste mõõtmete tõttu sobib see kopter lennutamiseks pigem siseruumides. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

  SX20-BLK

  Lisainfo

  Tootaja
  Syma
  Tüüp
  Kõik droonid
  Mini droon
  Mootori tüüp
  Kollektori mootor
  Kaamera
  Ei
  FPV
  Ei ole
  GPS
  Ei ole
  Jälgimisžeziim
  Ei ole
  Tagasi koju funktsioon
  Ei ole
  Kokkupandav
  Ei
  Algaja režiim
  Ei ole
  Kõrgust hoidev
  Jah
  Automaatne start ja maandus
  On olemas
  Komplekt tüüp
  RTF
  Droonide tüüp
  Quadcopter
  Värv
  Must
  Valge

  Eriviited

  ean13
  5902230131729
  mpn
  X20-BLK

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool