• −5%
RCPlanet osta Syma X20W Droon (2,4 GHz, FPV WiFi Kaamera, güroskoop) Tallinnas

Syma X20W Droon (2,4 GHz, FPV WiFi Kaamera, güroskoop)

66,49 €Säästmine 5%
69,99 €
KM-ga
EELTELLIMUS (Küsi info!)
X20W-BLK
Lennuaegkuni 8 min
Lennukauguskuni 30 m
KaameraWiFi FPV 0.3MP
Laadimisaeg50 min
Värv
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Syma X20W Droon (2,4 GHz, FPV WiFi Kaamera, güroskoop)

RCPlanet osta Syma X20 kõrgust hoidev mini droon Hobimaailm

Syma X20W Droon (2,4 GHz, FPV WiFi Kaamera, güroskoop)

Miniatuursete mõõtmetega ja ülikerge multikopter mis mahub peopesale, kuid üllatab oma kiiruse ja võimekusega. Ideaalne lennumasin tubastesse tingimustesse! Tänu 2,4GHz puldile sobib kopter ka õues lennutamiseks. 6-suunaline güroskoop tagab kopteri stabiilsuse ja võimaldab täpset juhtimist.Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!


Akrobaatiline võimekus

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma X20W helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Miniatuursete mõõtmetega ja ülikerge multikopter mis mahub peopesale, kuid üllatab oma kiiruse ja võimekusega. Ideaalne lennumasin tubastesse tingimustesse! Tänu 2,4GHz puldile sobib kopter ka õues lennutamiseks. Kogenumad lennutajad saavad selle kopteriga oma oskusi veelgi täiendada, tehes vigurlende toolide ja laudade vahel või selleks spetsiaalselt ettevalmistatud rajal.

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust. 6-suunaline güroskoop tagab kopteri stabiilsuse ja võimaldab täpset juhtimist.

Syma X20W drooni sees olev baromeeter võimaldab kopteril hoida kõrgust, mis omakorda muudab juhtimise lihtsamaks. Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Syma X20W väikeste mõõtmete tõttu sobib see kopter lennutamiseks pigem siseruumides. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

X20W-BLK

Lisainfo

Tootaja
Syma
Tüüp
Kõik droonid
Mini droon
Mootori tüüp
Kollektori mootor
Kaamera
Jah
FPV
Jah
GPS
Ei ole
Jälgimisžeziim
Ei ole
Tagasi koju funktsioon
Ei ole
Kokkupandav
Ei
Algaja režiim
Jah
Kõrgust hoidev
Jah
Automaatne start ja maandus
On olemas
Komplekt tüüp
RTF
Droonide tüüp
Quadcopter
Värv
Must
Valge

Eriviited

ean13
5907773218906
mpn
X20W-BLK

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool