Syma X25 PRO (GPS, 720p FPV kaugjuhtimispuldiga pööratav WiFi-kaamera, 2,4 GHz)

174,50 €Säästmine 3%
179,90 €
KM-ga
Viimased tooted laos
X25PRO
Lennuaegumbes 10-12 min
Lennukauguskuni 80 m
KaameraHD 720p
Laadimisaeg1,5 tundi
 

Privaatsuspoliitika

 

Kohaletoimetamine

 

Maksmine

 

Ettetellimise tingimused

Syma X25 PRO (GPS, 720p FPV kaugjuhtimispuldiga pööratav WiFi-kaamera, 2,4 GHz)

Syma X25 PRO Droon

Üks uuendus tuntud droonitootjalt - Syma X25 PRO. Tutvustame uusimaid X25-seeria droone. See mudel on varustatud GPS-seadme ja kompassiga, mis hõlbustab stabiilselt juhtimist ja stabiilset lendamist ka pidevalt muutuvate tuuleolude korral. Uus kaamera võimaldab teil edastada pilte 720p eraldusvõimega ja pöörata kaamerat kaugjuhtimisega 90 kraadi ulatuses. Kvaliteetsete materjalide kasutamine muudab selle mudeli veelgi vastupidavamaks igasugustele juhuslikele kahjustustele.

Syma X25 PRO - GPS-i stabiliseerimissüsteem, kompass ja 6-teljeline güroskoop tagavad õhus maksimaalse stabiilsuse, mis muudab lennu põnevamaks ja pakub kasutajale veelgi suuremat naudingut.

Intellektuaalne lennusuundade režiim võimaldab teil lennata edasi olenemata lennuki asukohast kaugjuhtimispuldi suhtes. See välistab vajaduse muretseda fikseeritud positsiooni säilitamise pärast.

Algaja režiim hoiab püsivat kõrgust ilma kasutaja täiendava juhtimiseta. Vabastate lihtsalt gaasi ja teie droon hõljub õhus.

720p FPV kaamera võimaldab teil pilte otse nutitelefoni ekraanile teisaldada ning fotosid ja salvestisi telefoni mälukaardile salvestada.

Kõik on pakitud elegantsesse karpi, mis sobib suurepäraselt kingituseks. SYMA FLY on uus Syma rakendus, mis tutvustab uudseid droonide juhtimislahendusi.

Nüüdsest saab teie telefon kõiki droonifunktsioone täielikult juhtida. Lisaks on täiesti uued funktsioonid saadaval ainult selle rakenduse kaudu, nagu drooni käivitamine ja peatamine, automaatne õhkutõusmine / maandumine - piisab vaid nupu vajutamisest. Järgmine imetlusväärne omadus on droonide marsruudi planeerimise võime. Teid üllatab, kui lihtne on drooniga nii instinktiivselt lennata.

Droon RTR-versioonis - kohe pärast lahtipakkimist kasutamiseks valmis. Lendamiseks on vaja vaid paigaldada propellerid, sisestada drooni aku ja sisestada patareid kaugjuhtimispulti, mille saate ka meie poest osta.

X25PRO

Lisainfo

Tootaja
Syma
Tüüp
Droon
Kõik droonid
Mootori tüüp
Kollektori mootor
Kaamera
720p
HD
Jah
FPV
On olemas
GPS
Jah
Jälgimisžeziim
Ei ole
Tagasi koju funktsioon
Ei ole
Kokkupandav
Ei
Algaja režiim
On olemas
Kõrgust hoidev
Jah
Automaatne start ja maandus
Ei ole
Komplekt tüüp
RTF
Droonide tüüp
Quadcopter
Värv
Valge
Mõõtmed
375 x 375 x 110 mm
Saatja toide
4 x AA leelispatarei ( ei kuulu komplektis )
Kanalide arv
4
Kaal
200 g
Aku
1000 mAh 7.4V LiPo
Laadimisaeg
kuni 2 tundi
Kontrolli vahemik
kuni 80 meetrit
Lennuaeg
Umbes 11 minutit

Sulle võivad meeldida

Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

close Ostukorv
close Ostukorv

Uus konto registreerimine

Kas teil on juba konto?
Logi sisse Või Lähtesta parool