Osta Elektriline tõukeratas Xiaomi Mi M365 Pro 2 Elektriliikurite poes Tallinnas

  Elektriline tõukeratas Xiaomi Mi M365 Pro 2

  549,99 €
  KM-ga
  On olemas
  KSXI401
  Maks. kiirus25 km/t
  Sõiduraadiuskuni 45 km
  Maks. kaal100 kg
  Rehv8,5"
  Laadimisaegkuni 8-9 tundi
   

  Privaatsuspoliitika

   

  Kohaletoimetamine

   

  Maksmine

   

  Ettetellimise tingimused

  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro 2

  Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro 2 - Xiaomi M365 Pro 2 mudeli puhul on tegu uuendatud versiooniga eelmisest lipulaevast – Xiaomi M365 Prost. Tegu on Xiaomi suurima ja võimsama masinaga, millel 300W mootor, 25km/h tippkiirust ning sõiduulatust ideaalsetes tingimustes ligi 45km. Pro 2 on varustatud ka esi, tagu ning külgedel paiknevate helkuritega, mis vastavad viimastele Euroopa nõutele ning standarditele. Lisaks on uuenduse saanud ka esi- ja tagatuli. Kui lülitada sisse esituli, lülitub põlema ka tagumine pidurituli. Vajutades pidurit hakkab tagumine tuli vilkuma, andmaks ülejäänud liiklejatele märku, et olete peatumas. Kõik see tagab sõitjale turvalise ning pika sõidu nii päeval, kui ka öösel!

  Xiaomi M365 Pro 2 ekraanilt näeb kõike tarvilikku infot: kiirust, kiirusastet, aku laetust, tulede aktiveeritust jms. Kiirusastmeid on Xiaomil kolm ning nende vahel saab valida vajutades ekraanilt olevat nuppu kaks korda järjest. Kiirusastmed on piiratud järgnevalt: 5km/h, 20km/h ning 25km/h. Esimene ehk kõige madalam kiirus on sobilik rahvarohketes kohtades, keskmine sõidukiirus on hea vähese liiklusega teedel ning kiireim käik on sobilik tühjadel teedel sõitmiseks, kus on aega ohu korral reageerida ning hoogu vajadusel maha võtta.

  Uuenduse on läbinud ka regenereeriv pidurdussüsteem, mis toodab nüüd energiat sõiduulatuse tõstmiseks mitte ainult pidurdamisel vaid ka vabajooksul. Mi Home appist saab igaüks ka vastavalt vajadusele seadistada regenereeriva süsteemi astet, ehk seda, kui palju masin ennast pidurdamise ja vabajooksu ajal laeb.

  Rääkides kompaktsusest ning masina kaalust, on Xiaomi taaskord suutnud mahutada uskumatult palju võimekust, kerge ning vastupidava raami sisse. Masina kaaluks on 14,2kg mis ei tekita probleeme isegi pikematel kandmistel. Lisaks mahub kompaktne Pro 2 vabalt ka auto pagasiruumi. Olgu tegu kasvõi väiksemat sorti autoga.

  Sujuvaks ning kiireks peatumiseks on Xiaomi Pro 2 mudel varustatud tagumise ketas ning esimese elektroonilise piduriga, mis koostöös tagavad kiire ning turvalise pidurduse.

  Otsides endale esimest elektrilist tõukeratast on Xiaomi Pro 2 kindlasti üks kandidaatidest!

  Xiaomi M365 Pro 2 garantii: tõukeratta kerele 2 aastat, akule 6 kuud või läbisõiduni 2000km olenevalt sellest, kumb täitub varem. Toote garantii kaotab kehtivuse, kui probleem on tekkinud kontaktil mistahes vedelikuga.

  KSXI401

  Lisainfo

  Tootaja
  Xiaomi
  Tüüp
  Elektriline tõukeratas
  Mudel
  M365 Pro
  Kiirus
  25
  Sõiduulatus
  45

  Sulle võivad meeldida

  Sarnased Tooted (Samas kategoorias on veel 8 toodet)

  close Ostukorv
  close Ostukorv

  Uus konto registreerimine

  Kas teil on juba konto?
  Logi sisse Või Lähtesta parool