TARNEVIISID

Kõik ostud üle 200 EUR RCPlanet e-poest tarnitakse tasuta! (ei kehti ettetellimiste puhul).

RCPlanet tarne läbi Itella Smartpost Eesti

Itella SmartPOST kuller toimetab kauba vastavasse pakiautomaati alates 2.95 € eest. Tarneaeg kuni 4 tööpäeva, enamasti kiirem

Klient saab e-maile teavituse, kui RCPlanet on paki kullerile üle andnud ja SMS`i, kui pakk on kohale jõudnud.

Itella pakiautomaatide asukohad:

www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad


RCPlanet tarne läbi Omniva Eesti

Tellin kauba Omniva pakiautomaati. Hind: alates 3.99€ Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kauba toimetamisel pakiautomaati saadetakse kliendile sms uksekoodiga.

Omniva pakiautomaatide asukohad: https://www.omniva.ee/era/kaart


Tellin kauba Omniva kulleriga enda poolt määratud aadressile. Hind: alates 6.99€ Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kuller helistab kliendile ja lepib kokku paki üleandmisaja.


RCPlanet tarne läbi DPD Pickup Eesti

DPD pickup pakiautomaat/punkt. Hind: alates 3.00€

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud DPD pakiautomaati/punkti hiljemalt 1-3  tööpäeva jooksul alates raha laekumisest RCPlanet  arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Juhul, kui tellitud toote mõõdud ei võimalda saatmist pakiautomaadi kaudu, siis saab vastavat toodet tellida vaid kulleriga või tulla ise järele RCPlanet peakontorisse.

MAKSMINE

EUDRL OÜ – RCPlanet – on kõigidel veebisaiditel pakutavate kaubamärkide volitatud edasimüüja Eestis, seega võite olla kindel, et ostes meilt raadioteel juhitavat mänguasja, elektrisõidukeid, komponente ja palju muud, saate kvaliteetse, uue, originaalse toote koos ametliku tootega, garantii TOOTJALT ja võite alati loota kvaliteetsele tehnilisele ja garantiitoele.

Teistes poodides madalama hinnaga ostes on oht, et ostate võltsingu, ostate defektse toote või jääte ilma ametlikust garantiist.

MAKSEKORRALDUSE SAAB TEHA:

Pangaülekandega:

              

Või järelmaksuga Liisi, Finora krediit või RCPlanet süsteemi kaudu:

   

Lisateavet osamaksete kohta saate lugeda siit