Uudised

Mavic Mini — kõige väiksem kokkupandav droon DJI koos 2,7К kaameraga ja kaaluga 249 g, hinnaga 399€

RCPlanet UUS DJI Mavic Mini Tallinnas, Eesti blogi
RCPlanet UUS DJI Mavic Mini Tallinnas, Eesti blogi

Mavic Mini — kõige väiksem kokkupandav droon DJI koos 2,7К kaameraga ja kaaluga 249 g, hinnaga 399€

Firma DJI andis välja oma kõige väiksema, kompaktse ja kergema drooni — Mavic Mini.

Mida on seal huvitava

Kaalub selline piloodivabane droon ainult 249 grammi, seega on väga lihtne kontraleerida. Samuti, kaal sellise väikse drooni annab võimaluse vältida probleeme reeglitega ja keeldudega mõnedes riigides.
Drooni jalad kokkupandvad, seega selline droon saab mahtuda käes.

2,7 К drooni kaamera kasutatakse 1/2,3-tolline andur, mis saab pildistada kiirusega 30 pilti sekundis, 1080p kiirusega kuni 60 pilti sekundis ja pildit lubadusega 12 megapikselit. Aga spetsiaalne vedrustus annab sujuvad pildit kui on tuul.
Ühe akut saab kasutada 30 minuti jooksul.

Mavic Mini on vähem andureid kui teistel DJI droonidel. Lennu kaugus — 4 km ja on kõiguse piirang (kuni 120 ft – 36,576 meetri), ja spetsiaalsed andurid mis aitavad madalas külmutamises ja pehmes maandumises.
Droon oskab kontraleerida pildistamise objekti erinevates lendu režiimides (lähendamine ja kaugendamine, ringi liikumine). Seadustega ja pilte redigeerimisega aitab Teid DJI Fly.

Hind

Mavic Mini standardi varustus koos distantsiooni puldiga, ühe akkuga, lisa propelleritega ja teiste vajavate instrumendituga tuleb 399€. 499€ Te saate Mavic Mini Fly More Combo komplekti, mis sisaldab kõik komponendit mis on standart versioonis ja lisatud DJI Mavic Mini 360° propelleri kaitsed, DJI Mavic Mini aku-hub, kokku kolm akud, kolm DJI Mavic Mini propelleri komplekti ja DJI Mini kott.

Allikas: DJI

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga