VIDEO FILMIMINE DROONIGA

Video lindistamine kõrguselt – uus ja dünaamiliselt arenev filmimise liikumine foto ja video teenuste turul. Droonilt filmimine lubab jäljendada Teie peo või muu sündmuse hetked ebatavalise vaatenurga alt. Drooni abil võib teha unustamatutest hetkedest muljetavaldavaid fotosid ja videosid. Samuti pakume Teile aerofotograafiat ja video lindistamist ehitamis objektide ja hoonete kõrguselt. See on Teie jaoks parim reklaam. Meil on küllalt kogenenud töötajad, meiega saavad Teie ideed ja unistused reaalsuseks. Linnulennult filmimine – on loominguline, omapärane, see on lahe.

pulma-filmimine-tallinnas

PULMA FILMIMINE

Aerofotograafia drooni abil võimaldab Teil jäljendada oma ürituse hetki täies ulatuses. Linnulennult filmimine – on võimalus saada enneolematut filmiajalugu, mis hakkab otsustavalt erinema teistest oma idee ja teostuse poolest.

reklaami-filmimine-tallinnas

REKLAAMI FILMIMINE

Filmides reklaami videot drooni abil, avaldab see teistele muljet, pakkudes ennenägematuid vaatenurki ja ebatavalisi kaadreid. Sel moel viite oma mõtted ja ideed reaalsusesse.

kunsti-filmimine-tallinnas

KUNST

Filmimine kõrguselt võimaldab Teil ebatavalisest vaatenurgast vaadata ja jälgida objekte ja sündmusi dünaamikas. Linna festivalid, kontserdid, spordi päevad ja muud üritused jäävad kauaks Teie hinge.

hoonete-filmimine

HOONETE FILMIMINE

Kõrguselt filmimine loob erksa ja värvilise pildi linnavälistest ja linna hoonetest. See võimaldab demonstreerida objekti tellijale või potentsiaalsele kliendile maksimaalselt soodsatest vaatenurkadest.

ehituse-filmimine-tallinnas

EHITUSE FILMIMINE

Kõrguselt filmimine võimaldab kontrollida objekti kõikidel ehituse etappidel. Muuseas on see hea võimalus teha kvaliteetne aruanne investoritele objekti ehituse progressist.

360-filmimine-tallinnas

FILMIMINE 360°

Panoraamfilmimine droonist – on 360-kraadine lindistamine linnulennu kõrguselt, mis võimaldab näha ebatavaliste nurkade alt seda, mida ei ole võimalik näha maa peal olles.

TELLI VIDEO FILMIMINE DROONIGA!

TELLI VIDEO FILMIMINE DROONIGA!
[contact-form-7 404 "Not Found"]

MEIE EELISED

money

Mõistlikud hinnad

Meie toodame kvaliteetset toodet mõistlikul hinnal.

droon

Professionaalsed seadmed

Droon võimaldab teha videot 500m kõrguselt 4K resolutsioonis. Muljetavaldavad vaatenurgad, kõrges resolutsioonis Teie video jaoks.

tulemus

Muljetavaldavad tulemused

Professionaalne videotöötlemine ja videomontaaž garanteerivad tulemust, mis ei jäta üksmeelseks.

huvi-too-vastu

Huvi töö vastu

Anname endast parima selleks, et klient oleks meie tööga rahul.

TELLI VIDEO FILMIMINE DROONIGA!
[contact-form-7 404 "Not Found"]

TELLI VIDEO FILMIMINE KOPTERIGA!