VIDEO FILMIMINE KOPTERIST

Video lindistamine kõrguselt – uus ja dünaamiliselt arenev filmimise liikumine foto ja video teenuste turul. Droonilt filmimine lubab jäljendada teie peo või muu sündmuse hetked ebatavalise vaatenurga alt. Nelikopteri abil võib teha unustamatutest hetkedest muljetavaldavaid fotosid ja videosid. Samuti pakume teile aerofotograafiat ja video lindistamist ehitamis objektide ja hoonete kõrguselt. See on teie jaoks parim reklaam. Meil on küllalt kogenenud töötajad, meiega saavad teie ideed ja unistused reaalsuseks. Linnulennult filmimine – on loominguline, omapärane, see on lahe.

 RCPlanet Съемка свадьбы с дрона в Таллинне, Эстонии

PULMA FILMIMINE

Aerofotograafia nelikopteri abil võimaldab teil jäljendada oma ürituse hetki täies ulatuses. Linnulennult filmimine – on võimalus saada enneolematut filmiajalugu, mis hakkab otsustavalt erinema teistest oma idee ja teostuse poolest.

RCPlanet съемка рекламы или клипа с дрона в Таллинне

REKLAAMI FILMIMINE

Filmides reklaami videot nelikopteri abil, avaldab see teistele muljet, pakkudes ennenägematuid vaatenurki ja ebatavalisi kaadreid. Sel moel viite oma mõtted ja ideed reaalsusesse.

RCPlanet художественная съемка с дрона в Таллинне, Эстонии

KUNST

Filmimine kõrguselt võimaldab teil ebatavalisest vaatenurgast vaadata ja jälgida objekte ja sündmusi dünaamikas. Linna festivalid, kontserdid, spordi päevad ja muud üritused jäävad kauaks teie hinge.

RCPlanet Съемка недвижимости с дрона в Таллинне, Эстонии

HOONETE FILMIMINE

Kõrguselt filmimine loob erksa ja värvilise pildi linnavälistest ja linna hoonetest. See võimaldab demonstreerida objekti tellijale või potentsiaalsele kliendile maksimaalselt soodsatest vaatenurkadest.

RCPlanet Съемка строительства с дрона в Таллинне, Эстонии

EHITUSE FILMIMINE

Kõrguselt filmimine võimaldab kontrollida objekti kõikidel ehituse etappidel. Muuseas on see hea võimalus teha kvaliteetne aruanne investoritele objekti ehituse progressist.

RCPlanet Съемка 360 градусов с дрона в Таллинне, Эстонии

FILMIMINE 360°

Panoraamfilmimine nelikopterist – on 360-kraadine lindistamine linnulennu kõrguselt, mis võimaldab näha ebatavaliste nurkade alt seda, mida ei ole võimalik näha maa peal olles.

TELLIDA

MEIE EELISED

Professionaalsed seadmed

Droon võimaldab teha videot 500m kõrguselt 4K resolutsioonis. Muljetavaldavad vaatenurgad, kõrges resolutsioonis Teie video jaoks.

Mõistlikud hinnad

Meie toodame kvaliteetset toodet mõistlikul hinnal.

Muljetavaldavad tulemused

Professionaalne videotöötlemine ja videomontaaž garanteerivad tulemust, mis ei jäta üksmeelseks.

Huvi töö vastu

Anname endast parima selleks, et klient oleks meie tööga rahul.

Mis on droon?

Droon (samuti ka kopter) kujutab endast väikest, lendavat helikopteri analoogi. Tal on neli винта, mis pöörlevad vastassuunas. Nelikopter saab lennata 200 meetri kõrgusele ning kopteri lennu kaugus sõltub mudelist. Nelikopterile võib kinnitada ükskõik missuguse väikse kaamera. Selline droon võib tungida peaaegu kõikidesse, isegi kõige ligipääsmamatumatesse kohtadesse.

Millised on drooni abil filmimise eelised?

Tähtsaim eelis filmimisel kasutades drooni – foto ja video kõrge kvaliteet. Filmimine toimub 4K ja FULL HD kvaliteedis, 60 kaadrit sekundis. Suurepärane vaatenurk võimaldab filmida mis tahes nurga alt objekti, kaugusel 1 – 200 meetrit. Nelikopteril on hea liikumisvõime, samuti suurepärane manööverdusvõime. Lisaks selle, iseloomustab kopterit madal müratase, ta ei tekita tugevat õhuvoolu. See võimaldab kopteri kasutamist mitte ainult välisruumides, vaid ka siseruumides.

Millised ilmastikutingimused on vastuvõetavad droonist filmimiseks?

Õhutemperatuur -10 kuni +40 – Maksimaalne filmimise kõrgus 500 m – Maksimaalne lennukiirus 22 m/s – Tuulekiirus kuni 10 m/s – Mõõdukas sademete hulk.

MEIE PORTFOOLIO

0
0
RcPlanet.ee - Parim droonide pood Tallinnas